Як переглядати відео в інтернеті з телефону.

До чого дійшов прогрес! Маленький шматочок пластику, начинений електронікою, може одночасно здійснювати дзвінки, надсилати листи, фотографувати і навіть знімати відео. Сучасні телефони можуть практично всі. Навіть транслювати відео в інтернет.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, встановлений Flash player, особистий аккаунт у соціальній мережі «В контакті» або на Youtube.
Інструкція
1
Візьміть відповідний телефон, який підтримує можливість установки плеєра. Для цього можна через пошук в інтернеті ввести модель вашого мобільного телефону і подивитися опис до нього. Це дозволить уникнути зайвих витрат часу і сил на установку неякісних або невідповідних програм.
2
Попередньо налаштуйте ваш номер телефону на безлімітний тарифний план, щоб уникнути великих витрат на витрату трафіку, так як завантаження і перегляд відео-файлів вимагає досить великої кількості часу та обсягу одержуваної інформації. Дорогий тарифний план вашого оператора зв'язку стане явною перешкодою для користування даною функцією, оскільки постійне використання інтернету відчутно спустошить баланс телефону.
3
Увійдіть в особистий аккаунт у соціальній мережі «В контакті» або на Youtube. Там відкрийте вкладку з особистими відеозаписами, де зберігаються ролики і файли.
4
Натисніть на потрібний файл для можливості його перегляду через інтернет з мобільного телефону. Після цього з'явиться вікно, через яке здійснюється перегляд вибраного відео-ролика.
Зверніть увагу
Слід зазначити, що додаток для можливості перегляду відео через інтернет працює далеко не на всіх моделях телефону і не на всіх операційних системах. Тому необхідний грамотний підбір для виключення появи помилок і різних глюків.
Корисна порада
При виникненні підвисання файлів необхідно почекати, тому що великий розмір відео припускає певний час на завантаження. На Youtube виникає набагато менше неполадок, ніж «В контакті», завдяки чому сайт має високу популярність серед користувачів.