Як відключити систему захисту.

Захист операційної системи Windows служить для можливості «відкату» до працездатного стану всієї структури, до внесення в неї будь-яких змін, які дії шкідливих програм. Однак виникають ситуації, коли необхідно тимчасово (в деяких випадках і на тривалий період) відключити захист системи. Зробити це не так складно, головне дотримуватися певного алгоритму дій.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Зайдіть в головне меню комп'ютера натисканням кнопки «Пуск», в лівому нижньому куті екрану. Перед вами з'явилося меню. Праворуч від списку встановлених програм швидкого запуску знайдіть пункт меню «Комп'ютер» і натисніть на нього правою кнопкою. З контекстного меню виберіть пункт «Властивості». Натисніть лівою кнопкою мишки.
2
У діалоговому вікні властивостей системи перейдіть (для переходу достатньо клікнути по вкладці) в пункт «Відновлення системи». Поставте галочку поруч з рядком «відключити відновлення системи». Натисніть кнопку «ОК», потім клавішею миші на вкладці «Застосувати». Після цього комп'ютер запросить підтвердження на відключення захисту . Натисніть «Так». Відновлення операційної системи з цього моменту буде повністю відключено. Ви завжди зможете таким же способом включити дану операцію на своєму комп'ютері.
3
Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте комп'ютер. Для цього зайдіть в меню «Пуск» і натисніть кнопку «Перезавантаження». Також перезавантаження можна виконати кнопкою, розташованої на системному блоці, проте її варто використовувати тільки в тих випадках, коли не виходить виконати перезавантаження стандартним способом. Як тільки комп'ютер перезавантажиться, зайдіть знову у вкладку "Відновлення системи". Система попередить вас про те, що дана функція була відключена. Це говорить про те, що ви зробили все правильно.
4
Не забувайте включити захист системи після того, як ви виконали всі необхідні дії (наприклад, антивірусна програма видалила заражені файли з папки Restore). В іншому випадку, ви не зможете скористатися службою захисту системи, що може стати причиною її нестабільної роботи.