Як зашифрувати флешку.

Сьогодні флешка є важливим елементів збереження і передачі інформації. Часто на неї записуються дані, які повинні бути недоступні широкому колу людей. Існує кілька програм для шифровки інформації на USB-носіях. В Windows Vista або Windows 7 є спеціальна функція Bitlocker, яка дозволяє встановити пароль на флешку .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, флешка
Інструкція
1
Щоб запустити дану функцію, необхідно вставити флешку в USB-порт. Потім потрібно ввійти в «Мій комп'ютер» або просто «Комп'ютер» на робочому столі компьютера.Правой кнопкою миші робите клік на значок флешки. У діалоговому вікні вибираєте опцію: «Включити Bitlocker». Після запуску програма починає перевірку і ініціалізацію флешки. Дана процедура ідентична практично для всіх видів переносних носіїв.
2
Щойно ініціалізація буде закінчена, з'явиться наступне діалогове вікно, в якому потрібно вибрати: «Використовувати пароль для зняття блокування» і ввести пароль, який відповідає вимогам оптимального захисту. Після повторного введення пароля натискаєте на клавішу «Далі». У наступному діалоговому вікні Bitlocker запропонує варіанти збереження ключа на випадок, якщо пароль буде забутий або загублений. Вибираєте підходящий варіант, і знову натискаєте на кнопку «Далі».
3
Флешка зашифрована. Про це система повідомить в новому діалоговому вікні. Перевірити успішність завершення шифровки можна, увійшовши знову в ярлик «Мій комп'ютер». Тепер на іконці флешки з'явився новий значок - замочок золотистого кольору, який означає, що флешка закрита паролем. Щоб почати працювати з інформацією на носії, робите по ній клік правою кнопкою миші. У діалоговому вікні вибираєте опцію: «Параметри управління Bitlocker». Спливе список варіантів роботи з носієм.
4
При підключенні флешки до комп'ютера в подальшому система буде запитувати пароль, після введення якого відбудеться розблокування, і матеріали стануть доступні для обробки. Ви завжди зможете прибрати даний пароль з флешки, або змінити його на інший.