Як відкрити фото на документи. Як відкрити свою фото на документи.

З появою цифрових технологій відкриття салону фото на документи займає набагато менше коштів і часу. А затребуваність цих послуг буде завжди високою. Послуга фото графії на документи від всієї роботи фото салонів становить приблизно 70%, 20-25% - це друк цифрових фото графа. Також в салоні можна надати і інші послуги: оцифрувати, записати на диски старі аналогові фото графії, реставрація старих фото , фото дизайн, фото монтаж, виготовлення календарів, листівок, продаж плівок, батарейок, фото апаратів та інших аксесуарів.
Інструкція
1
Оберіть місце і приміщення для бізнесу. Дуже важливо, щоб фото павільйон знаходився в жвавому, прохідному місці. Також важливо, щоб поблизу не було конкурентів. Приміщення краще орендуйте в торговому центрі або магазині. Для цього буде достатньо 3-6 кв.м.
2
Відкриваючи салон, проведіть широку рекламну компанію. Розвісьте вивіски, оголошення, роздайте листівки.
3
Придбайте обладнання для салону. Вам знадобиться як мінімум цифрової фото апарат, штатив, імпульсна спалах, струменевий кольоровий фото принтер, комп'ютер, ліцензійне програмне забезпечення. Якщо приміщення темнувато, докупіть додаткові джерела світла, для розсіювання світла знадобиться також спеціальний парасолю. Крім цього потрібна буде меблі: робочий стіл, стілець для фото графа і для клієнта, дзеркало, вішалка, ну і програма Фотошоп.
4
Найміть робочий персонал фото салону. Ви можете і самі спочатку робити фото графії, оформляти замовлення, приймати гроші, працювати з Фотошопом, друкувати знімки і т.д. Але надалі вам знадобиться помічник, так як комусь треба буде робити інші організаційні питання: ходити в податкову, адміністрацію, купувати матеріали для студії, а на це йде час.
5
Враховуйте, що окупитися фото салон може протягом півроку. Все залежить від вартості оренди і відвідуваності салону. У зимовий час відвідувачів найменше, в літній - багато, тому абітурієнти готуються вступати, відпускники оформляють закордонні паспорти. Щоб забезпечити роботу в нуль, потрібно мінімум 2-3 клієнта в день. Успішно відкривши одну точку, ви можете розширити мережу і відкрити інші фото салони. Це допоможе збільшити прибутковість бізнесу і зменшити ризики. Якщо один фото павільйон не дає прибутку, то інший може покрити ці збитки.