Як підшити пальто.

Часто хочеться поміняти що-небудь у своєму одязі, приміром, додати які-небудь деталі або щось прибрати. А може ви вирішили пошити собі пальто ? Зшити пальто самій вважається вищим пілотажем серед кравчинь-аматорів. Через те, що пальто шиють з щільних тканин, часто буває складно зробити подгибку низу і правильно його підшити, щоб нічого не відвисає і не морщити.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до шиття, вирівняйте низ вироби, зробити це найкраще на людину, для якого ви шиєте пальто . Довжину речі краще всього відміряти від підлоги лінійкою. Шпильками або дрібному намітьте лінію низу. Якщо ви шиєте пальто для себе, то попросіть когось вам допомогти. Зверніть увагу, що мітки слід розташовувати досить часто, приблизно через п'ять сантиметрів.
2
підшиваючи пальто з важкої тканини, рівномірно розподіліть вага виробу і зробіть кілька рядів стібків (якщо підгин дуже важкий, то доведеться зробити три або більше рядів). Обробіть кромочной прокладкою край підгину, потім обробіть край на оверлок або швом «зигзаг». Лінію підгину слід злегка проутюжить. Підгин краще підшити вручну швом «ялинка» або «хрестик», в такому випадку тканина не буде морщити та пузиритися. Покладіть пальто перед собою на великий, рівній поверхні. Затисніть тканину між безіменним і великим пальцями. Голку втикайте у напрямку до себе, трохи навскоси, піддягаючи дві нитки на тканині. Робіть невеликі стібки по згину подгибки.
3
Якщо зріз низу на пальто буде закритий підкладкою, то його можна не обробляти, а підрізати ножицями з зубчастими лезами, а потім підшити потайними стібками. Після того, як ви зробили перший стібок на подгибку, заведіть голку трохи навскоси за верхній край подгибки, підчепити дві ниточки на тканині в напрямку назад. Потім, відвівши голку вправо, зробіть ще стібок назад так, щоб стібки вийшли хрест-навхрест. Хрестоподібні стібки акуратно і, головне, дуже міцно закріплюють край подгибки. Перш ніж підшити підкладку, приколіть її до зрізу кравецькі шпильками, прітачать її на машинці. Але можна і підшити вручну потайними стібками, намагаючись, щоб стібки були якомога менше помітні. Зайву тканину підкладки відверніть вниз і злегка проутюжьте.
Корисна порада
підшиваючи низ вироби вручну, не затягуйте нитку, інакше ви зможете зіпсувати всю свою роботу.