Як налаштувати підключення до віддаленого робочого столу.

Віддалений доступ до комп'ютера - це зручна технологія в персональних комп'ютерах. Ви можете таким способом завжди користуватися своїм робочим столом, своїми програмами, файлами. Користувачі можуть налаштувати «Підключення до віддаленого робітникові столу» кількома простими операціями.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Перед початком роботи переконайтеся в тому, що система налаштована для прийому запитів від комп'ютера, який знаходиться віддалено. Натисніть на комп'ютері «Пуск». Клацніть мишкою (правою кнопкою) на рядку «Комп'ютер». Виберіть рядок в розділі «Властивості». В панелі «Задачі» клацніть на пункт під назвою «Налагодження віддаленого доступу». Перевірте, щоб в діалоговому вікні з назвою «Властивості системи» не було вибрано пункту «Заборонити підключення до цього комп'ютера».
2
Натисніть вкладку «Вибрати користувачів». Це дозволить налаштувати облікові записи. При налаштуванні «Видаленого помічника» відзначте прапорцем вкладку «Дозволити підключення віддаленого помічника до цього комп'ютера». Клацніть на кнопку «Додатково» і налаштуйте параметри віддаленого управління. Натисніть вкладку «Вибрати користувачів», а потім на панелі «Віддалене використання» прямо в діалоговому вікні «Властивості системи» перед вами відкривається меню. Натисніть кнопку «Додати». Введіть імена тих користувачів, а так же груп, яким ви дозволяєте доступ. Натисніть «OK».
3
Для початку підключення до віддаленого комп'ютера, натисніть на кнопочку «Пуск». Зайдіть в пункт «Усі програми». Відкрийте «Стандартні». Запустіть додаток з назвою « Підключення до віддаленого робітникові столу». Відкриється вікно, в якому введіть ім'я та IP-адресу необхідного комп'ютера і натисніть кнопку «З'єднати». Там, де написано «Локальні ресурси», розташоване додаток з назвою « Підключення до віддаленого робітникові столу». На вкладці «Програми» вкажіть при бажанні, які саме програми будуть запускатися при підключенні до віддаленого робітникові столу.
4
На вкладці « Підключення » налаштуйте ті параметри, які будуть виконувати перевірку автентичності сервера віддалених комп'ютерів. Під час підключення до інших систем за допомогою розділу «Підключення до віддаленого робітникові столу», треба ввести ім'я користувача, а потім пароль облікового запису сервера. Для завершення підключення клацніть на кнопці «Пуск», а потім виберіть опцію «Вимкнути».