Як обтягнути салон шкірою. Як перетягнути hekm.

Автомобільний салон, обтягнутий шкірою, виглядає стильно і елегантно. Він відрізняється поліпшеними показниками шумоізоляції та акустики. Значно знижується ймовірність виникнення сторонніх звуків, скрипів, вібрацій. Обтягнути салон шкірою можна і своїми силами, надавши автомобілю акуратність і неповторність. Краще всього використовувати спеціальну автокожа або щільну свинячу шкіру.
Інструкція
1
Якщо обтягувати збираєтеся тверді ділянки, наприклад, приладову панель, то візьміть шматок матеріалу приблизно підходящої форми.
2
Щоб шкіра легше приймала необхідну форму, її потрібно вимочити в теплій, але не гарячій воді 2-3 години.
3
Потім матеріал прикладають до обтягуючих ділянці і натягують по виступаючим елементів так, щоб шкіра розгладилася. Простіше це робити удвох - поки один надає ділянці шкіри потрібну форму, другий сушить цю ділянку феном.
4
Коли ділянку за ділянкою висушіть всю поверхню, шкіру слід зняти. Після охолодження деталь трохи зменшиться - це нормально.
5
Намазать деталь і декоруємі поверхню клеєм і натягнути шкіряний елемент на місце, підігріваючи феном для кращого розтягування. Коли ділянка за ділянкою будуть приклеєні, слід залишити висихати клей. Коли він висохне, і деталь остаточно охолоне, шкіра натягнеться і поверхня стане рівною.
6
При перетяжки м'яких елементів немає необхідності надавати шкірі фігурний вид, оскільки для сидіння потрібна форма досягається за допомогою шиття. Принцип дій такий же, як і при обтягуванню м'яких меблів. За старими чохлам підготуйте викрійку для елементів сидінь.
7
Якщо немає можливості обвести чохли, прикладіть великий аркуш паперу до деталей сидіння, обведіть його і вийшов контур використовуйте як викрійку.
8
Виріжте з шкіри деталі чохлів. Спочатку робиться базова викрійка - точне повторення розмірів сидінь без урахування елементів дизайну.
9
Після примірки деталей, на них наноситься декор.
10
Залишається вивернути готові чохли і надіти їх, прикріпивши до сидінь. Займаючись оновленням автомобіля, за наведенням зовнішнього лиску не можна забувати про красу салону.
Салон навіть самого старого автомобіля може заграти новими фарбами, якщо обтягнути його заново. Досить практичним і елегантним матеріалом для перетяжки салону є шкіра, за допомогою якої можна змінити вигляд не тільки заднього дивана та крісел, а й усього салону машини цілком.
Інструкція
1
Почніть роботу з панелей салону автомобіля. Розрахуйте і прикладіть певну кількість шкіряного матеріалу до приладової панелі і торпеді. Зверніть увагу, що шкіру перед приміркою необхідно замочити в теплій, але не гарячій воді на строк не більше 2-3 годин.
2
Разом з помічником почніть попередню примірку матеріалу. Свідченням того, що шкіра правильно «села» на елемент салону, є відсутність складок та інших дефектів. Поки ваш помічник розгладжує поверхню, добиваючись однорідної щільності матеріалу, скористайтеся феном, щоб просушити шкіру. Потім зніміть її з деталей салону і дайте просохнути. Треба відзначити, що навіть штучна шкіра непогано «пам'ятає» форму.
3
Клеєм змастіть поверхні і внутрішню частину шкіряної обробки. Разом з помічником починайте обтягувати тверді елементи салону автомобіля. Шкіру потрібно розтягнути, тому необхідно знову попрацювати феном, нагріваючи матеріал і полегшуючи, таким чином, роботу з його натяжці.
4
приклеївши шкіру в декілька прийомів, залиште її висихати. Простежте, щоб не було перекосу або щербинок на поверхні вже висохлого матеріалу. На салон автомобіля не повинні падати прямі сонячні промені. Контрастні температури в процесі обтягування салону шкірою взагалі вкрай небажані.
5
Підготуйте до перетяжки передні сидіння і задній диван машини. Якщо ні заздалегідь зробленої викрійки, візьміть папір і сантиметр. Знявши старі чохли, виміряйте і обведіть сидіння так, щоб використовувати отриманий креслення як викрійку.
6
Після основної викрійки займіться деталями, вирізаючи їх із шкіри точно за розміром сидінь. Якщо є можливість або бажання надати особливий індивідуальний вид чохлам сидінь, краще зайнятися цим в найостаннішу чергу, після того, як всі елементи салону автомобіля будуть вже готові.