Як зменшити файл підкачки. Як зменшити пам'ять windows 7.

Якщо оперативної пам'яті недостатньо для роботи великої кількості одночасно запущених під керуванням Windows додатків або відкритих документів, тоді операційна система переносить частину даних у віртуальну пам'ять - файл подачки, іноді займає багато дискового простору.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Якщо файл підкачки (pagefile.sys) займає надто багато місця в системному розділі жорсткого диска, його можна зменшити, хоча за замовчуванням розмір swap- файл а визначається системою автоматично в зазначених межах. Управління файл ом підкачки в операційній системі Windows 7 відбувається так.
2
Клацніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть в контекстному меню пункт Властивості. Цього ж результату можна добитися і іншим шляхом: виберіть в головному меню пункт «Панель управління», далі «Система і безпека», після чого перейдіть в розділ «Система». В цьому вікні виберіть вкладку «Додаткові параметри системи». Далі на вкладці «Додатково» в розділі «Швидкодія» потрібно вибрати «Параметри». Виберіть у вікні вкладку «Додатково» і в розділі «Віртуальна пам'ять» натисніть кнопку «Змінити», над якою зазначений поточний розмір файл а підкачки.
3
У верхній частині наступного вікна за умовчанням встановлена галочка в пункті «Автоматично вибирати обсяг файл а підкачки», а в нижній частині вказується мінімальний, рекомендований і поточний розміри swap- файл а. Зніміть галочку з пункту «Автоматично вибирати обсяг файл а підкачки». Поставте перемикач в положення «Вказати розмір», якщо ж планується обійтися взагалі без використання віртуальної пам'яті, що буває при наявності достатнього обсягу фізичної пам'яті, встановіть перемикач в положення «Без файл а підкачки ».
4
В полях «Вихідний розмір» і «Максимальний розмір» вкажіть необхідні обсяги swap- файл а, після чого перезавантажте комп'ютер. Зменшити розмір swap- файл а, як і збільшити його, неважко. Потрібно тільки знати, для чого саме це робиться. Слід пам'ятати, що при скороченні розмірів файл а підкачки нижче певного рівня може істотно сповільнитися робота системи.