Як мотивувати менеджера.

Напевно, перед кожним керівником організації коли-небудь постає питання, як мотивувати менеджера на те, щоб його робота була більш результативною та ефективною. В цілому, мотивація - це те, заради чого менеджер готовий працювати. Якщо ви знаєте мотивацію своїх співробітників, то це допоможе вам вирішити багато робочі проблеми.
Інструкція
1
Звичайно, одна з найсильніших мотивацій - це матеріальна. Важливо, набираючи штат співробітників, заздалегідь визначити, наскільки сильна така мотивація у ваших працівників, особливо якщо вони менеджери з продажу. Однак, розробляючи систему мотивації, треба орієнтуватися не на тимчасовий різке зростання продажів, а на побудову грамотної системи управління.
2
Для того щоб мотивація працювала, вона повинна включати в себе не просто виплату співробітником відсотків від принесеної прибутку, але і ряд інших не менш важливих складових, починаючи від організації робочого місця і формування комфортного клімату в колективі, закінчуючи розробкою чіткої системи преміювання працівників.
3
Відмінно мотивує менеджерів премії або відсотки за перевиконання плану, причому, бажано не встановлювати «верхню планку»: чим вище результат роботи, тим вище повинні бути виплати.
4
Іноді мотивуючим фактором може стати введення в роботу змагального елементу або між співробітниками, або між відділами.
5
Керівнику важливо навчитися визначати, які мотиватори будуть працювати саме в його організації. Багато компаній в свій компенсаційний пакет включають такі складові: оплата проїзду працівника до місця роботи, дотації на харчування, надання позики, оплата мобільного зв'язку, добровільне медичне страхування, можливість корпоративних занять у спорткомплексах і багато іншого.
6
Тим не менш, не варто забувати, що для багатьох мотиватором є сама робота, її зміст, завдання та відповідальність, які покладаються на менеджера , визнання результатів його роботи і оцінка керівництвом його внеску в розвиток компанії.