Як носити кільця на ногах.

Історична батьківщина прикрас для ніг - Індія. Саме там з'явилися перші татуювання, браслети і кільця , призначені для литок, ступень і пальчиків ніг. Правда в ті далекі часи, дівчата носили подібні речі і з практичною метою: передзвін прикрас відлякував змій і отруйних комах, крім того, такі дрібнички могли розповісти багато про сімейний стан красунь. У сучасному світі подібні аксесуари також дуже актуальні.
Інструкція
1
По-перше, дуже важлива доречність даного кільця . Найчастіше дівчата прагнуть прикрасити свої ніжки в пляжний період, щоб підкреслити свою стрункість і красу. Також не маловажной є поєднання кільця з колірною гамою і дизайном одягу.
2
Головне не переборщувати. Краще не надягати велика кількість кілець. Це не тільки незручно, але й не модно. Набагато привабливіше виглядає одне яскраве колечко на середньому або великому пальчиках ноги.
3
По-третє, в даному випадку дуже важливо удобность кільця при ходьбі. Найкращим варіантом матеріалу є срібло, так як це найбільш м'який метал, який легко прийме форму пальця і не заважатиме. Золото більше тверде, та й втратити таке колечко буде дуже шкода. Якщо придбати кільце з неякісного матеріалу, ймовірність його поломки різко зросте.
4
По-четверте, педикюр зобов'язаний бути ідеальним. Одягаючи ті чи інші прикраси, ми привертаємо увагу людей до певної частини нашого тіла. Гарне намисто підкреслює нашу груди, сережки - очі, браслет - акуратність зап'ястя, колечко на нозі - красу стопи і педикюру. Якщо надіти яскраве кільце і при цьому не обробити нігті, це буде виглядати не красиво. Таким чином, дотримуючись всі ці нескладні правила, ви зможете виглядати цікаво і модно на будь-якому пляжі.