Як знайти тамаду.

Від професійної роботи тамади буде залежати, наскільки добре пройде ваше свято. Як правило, у гідних і популярних ведучих графік розписаний на кілька місяців вперед. Тому, якщо ви вирішили організувати своє свято з березня по вересень, вам необхідно приступати до пошуку ведучого за два-три місяці.
Інструкція
1
Найпопулярніший спосіб знайти тамаду - це скористатися своїм минулим досвідом або рекомендаціями знайомих і друзів. Обдзвоните всіх, можливо, вони зможуть вам допомогти у вирішенні цієї проблеми. Але у даного варіанту існує один мінус - ефект «дежавю». Наскільки б не був професійний тамада, деякі конкурси та пісні в розважальному заході він все ж буде повторювати. Тому у тих гостей, які раніше були присутні на святі під керівництвом даного ведучого, обов'язково виникне відчуття повторення розважальної програми.
2
Досить швидко можна знайти тамаду через інтернет. На сьогоднішній день це самий модний і зручний варіант пошуку, особливо серед молоді. На сайті ви відразу можете оцінити відеозаписи і фотографії з різних свят під керівництвом цього тамади. Однак цей процес займе багато терпіння і часу, щоб адекватно оцінити всі запропоновані варіанти.
3
Ви можете звернутися до будь весільне агентство. Незалежно від мети найму тамади, агентство зможе вам підібрати досвідченого фахівця. Плюси цього способу: ви складете письмову угоду про надання платних послуг, і в разі, якщо тамада порушить угоду сторін, агентство повинне буде повернути вам суму в подвійному розмірі. Мінусом є те, що даний вид послуги в агентстві дуже дорогою.
4
Коли ви будете бронювати ресторан для свого свята, то вам обов'язково запропонують найняти «місцевого» тамаду . Величезним мінусом є те, що такі провідні працюють в ресторані за сумісництвом з іншими посадами, наприклад: адміністратором. І через свою зайнятість у таких провідних заготовлені стандартні і одноманітні свята без «родзинки».
5
Скористайтеся оголошеннями в газетах. Там ви знайдете сотні пропозицій і варіантів для проведення свят. Але цей спосіб є найбільш ризикованим. До нього варто вдаватися тільки в тому випадку, якщо у вас не залишилося інших варіантів.