Як створювати тінь в фотошопі. Як правильно малювати тіні на малюнок у фотошопі.

Щоб створювати якісні реалістичні колажі в фотошопі , необхідно правильно налаштовувати освітлення і вказувати напрям тіней. Adobe Photoshop має в своєму розпорядженні для цього потужними засобами, включаючи імітацію джерел світла та різноманітні інструменти для налаштування тіней.
Вам знадобиться
  • -Adobe Photoshop;
  • -зображення.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення.
2
В цей пейзаж можна додати зображення дерева, фігуру людини або тварини. Нехай це буде фотографія коні.
3
Уважно подивіться на знімок. Чітко видно, що сонячне світло падає з лівого верхнього кута, значить, кінь буде відкидати тінь по діагоналі, під кутом приблизно 45 градусов.Создайте копію шару з конем Ctrl + J. Натисніть на клавішу Ctrl і клацайте по іконці шару-копії, щоб отримати виділення. Натисніть клавішу D, щоб виставити кольору переднього плану і фону за замовчуванням. Натисніть одночасно клавіші Alt + Delete, щоб залити виділення чорним кольором. Зніміть виділення, натиснувши Ctrl + D.
4
Перемістіть шар з тінь ю під шар із зображенням коня. Натисніть Ctrl + T, вибирайте функцію Distort і спотворите зображення так, щоб надати йому вигляд тіні, що лежить на землі. Поставте для цього шару Opasity = 50%. У головному меню вибирайте Filter, Blur, Gaussian Blur. Призначте Radius = 2 pix.
5
Для того, щоб за допомогою тіней надати зображенню об'єм і глибину, можна використовувати Layer Style. Відкрийте новий документ з білим фоном, додайте новий шар. На цьому шарі зробіть прямокутне виділення і залийте його будь-яким кольором. Подвійним клацанням по іконі шару відкрийте діалогове вікно Layer Style.
6
Вибирайте опцію Drop Shadow. Змінюючи параметри Distance, Spread і Size, можете добитися потрібного розміру і розташування тіні.
7
Вибирайте Inner Shadow. Міняйте настройки відстані і розміру внутрішньої тіні, а також прозорість і режим накладення, щоб добитися ефекту об'ємного зображення.
Зверніть увагу
Цей спосіб не годиться для того, щоб малювати реалістичну тінь у предметів складної форми при створенні колажів, але він цілком підходить для того, щоб додати об'єм плоским фігурам.
Корисна порада
При створенні колажів завжди враховуйте, звідки падає світло, і тіні розташовуйте відповідно.