Як обрізати музику в неро. скачати неро для обрізки музики.

Обрізка музики - одна з найбільш затребуваних завдань обробки звуку. Якщо потрібно створити рінгтон на мобільний, незвичайну мелодію будильника або відокремити приспів від пісні, без обрізки музики не обійтися. Дуже радує той факт, що провести обрізання звукового файлу може практично кожен, скориставшись простим алгоритмом.
Інструкція
1
Спочатку потрібно встановити пакет корисних програм Nero. Завантажити його можна (абсолютно безкоштовно) з сайту www.nero.com. Бажано завантажувати останню версію дистрибутива, так як вона завжди має безліч додаткових цікавих функцій, ніж попередні. Після завантаження даного софта, можна приступати до інсталяції продуктів неро .
2
Установка програм від компанії Nero відбувається в автоматичному режимі. Практично все, що від вас буде потрібно при установці - двічі клікнути на завантажений інсталятор, натиснути на кнопку "Install" і ввести в діалоговому вікні ваші особисті дані (ім'я, місце проживання та адресу електронної пошти). На вашу адресу будуть приходити новини компанії неро та поради з користування її продуктами.
3
Для обрізки музики в неро нам знадобиться запустити одне з встановлених додатків: Nero WaveEditor. У ньому ми відкриваємо потрібний звуковий файл (для цього ми можемо скористатися кнопкою "Відкрити" в панелі інструментів або просто перетягнути звуковий файл на робочий стіл програми).
4
Після відкриття звукового файлу ми можемо приступати до обрізання музики. Ми бачимо частотну картину файлу (тобто ми бачимо звук очима, ніж то він нагадує кардіограму), з якою можемо працювати як із зображенням. Якщо нам потрібно вирізати з пісні шматочок, необхідно визначитися лише з його початком і кінцем. Для цього прослухуємо звуковий файл до потрібного місця (використовуючи кнопку панелі інструментів "Play"), потім натискаємо паузу, виділяємо непотрібний шматок (від початку до прямої білої лінії). При цьому весь цей фрагмент буде виділятися білим кольором. Далі клацаємо праву кнопку миші і натискаємо "Вирізати". Так ми зможемо обрізати будь аудіо файл в неро .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cj-L9rMIohE
Зверніть увагу
При обрізанні музики краще зберігати обрізаний аудіо файл в тому ж форматі, що й вихідний. Збереження музики в іншому форматі може призвести до помилок і втрати якості.
Корисна порада
Існують спеціальні програми для обрізки музики. Безумовно, за функціональністю вони значно програють Nero, проте вони набагато простіше. Виконати обрізання звукового файлу в таких програмах можна значно швидше, ніж в неро. Приклад такої програми: Wavosaur 1.0.5.
У разі необхідності вирізати окремий фрагмент музичної композиції, можна скористатися програмними можливостями популярного мультимедійного застосування Nero Wave Editor, що входить в пакет Nero Express.
Інструкція
1
Завантажити Nero Express можна на офіційному сайті програми за адресою www.nero.com, де вам безкоштовно буде запропонована повнофункціональна версія програми на строк 15 днів.
2
Після установки на комп'ютер, клацніть двічі по значку Nero StartSmart і виберіть програму Nero Wave Editor.
3
Завантажте музичний файл в програму через меню «Файл» - «Відкрити», або перетягніть його у вікно програми.
4
Композиція буде представлена в основному вікні програми в графічному вигляді. Виділіть за допомогою курсору потрібний фрагмент, або вкажіть початок і кінець потрібного уривка вручну, вибравши в меню «Правка» - «Визначити мітки (вручну)».
5
Прослухайте вибраний відрізок композиції і відрегулюйте точно початок і кінець фрагмента.
6
Оберіть в меню «Правка» команду «Обрізати», а потім збережіть отриманий результат за допомогою команди «Зберегти як» в меню «Файл».