Як зробити відкоси. Як штукатурити віконні укоси.

Укоси - це не тільки естетично необхідний елемент вікон, а й невід'ємна частина їх загальної системи тепло- волого- і шумоізоляції.

Неякісно зроблені відкоси будуть не тільки пропускати холодне повітря в квартиру, а й викличуть конденсування вологи на стінах, що призводить до утворення цвілі, розлучень і т.п.Конечно, найнадійніше доручити установку укосів професіоналам, але насправді цілком можна зробити їх самому. Найпростіші в установці укоси - пластикові, для установки інших видів краще все ж звернутися до спеціалістам.Ітак, якщо ви все ж вирішили зробити відкоси своїми руками, то спершу необхідно запастися усіма необхідними матеріалами. Насамперед це пластикові смуги, стартова смуга (так називають пластикову П-подібну заготовку), смуга пластику у формі літери F, дерев'яна рейка, перфоратор, будівельний степлер, мінеральна вата для утеплення, ніж або ножиці по металу. Також слід підготувати саморізи (85-95 мм і так звані «клопи»), рівень, непрозорий силікон (як правило, білий, під колір самих пластикових укосів) .З початку по периметру вікна, на місці майбутніх укосів прибиваються дерев'яні рейки з використанням саморізів і перфоратора. Для того, щоб добитися рівного розташування рейок, використовуйте рівень. Це необхідно, щоб створити підставу для самих укосів, додати їм твердість і міцність. Потім кріпиться стартова смуга - її потрібно розташувати по зовнішньому краю вікна. Стартову смугу садять на саморізи-клопи.Затем кріпиться смуга F-подібної форми. По висоті вона повинна збігатися з висотою укосу, проте слід залишити і невелику частину для припуску. Після того, як смуга буде прибита, надлишки напуску прибираються ножицями по металу таким чином, щоб утворилися рівні акуратні куточки. Потім її кріплять до дерев'яних рейок за допомогою степлера.Теперь встановлюються самі пластикові смуги. Їх вставляють в стартову смугу, одночасно додаючи мінеральну вату. Мінеральна вата потрібна для утеплення та герметизації простору. Подібним чином треба пройтися по всьому периметру окна.Оставшіеся між смугами пластику стики затираються з використанням силікону (для цього він і повинен бути білим, а не прозорим). Відкоси готові!

Установка красивою вхідних дверей - мрія будь-якого господаря. Адже вхідні двері - «візитна картка» квартири. Вона відображає його смак і ставлення до життя. До того ж, металеві вхідні двері захищають квартиру від незаконного проникнення.
Інструкція
1
Однак установка вхідних дверей має деякі складності. І основна з них - розбіжність ширини дверної коробки і товщини стін. Ширина дверної коробки може бути менше товщини стін іноді в 1,5 - 2 рази. Крім того, дверна коробка кріпиться у дверний проріз за допомогою металевих стрижнів або анкерних болтів. Все отримані порожнечі заповнюються монтажною пеной.Такім чином, виникає проблема правильної і красивої установки вхідних дверей, а також обробки укосів дверного отвору.
2
Обробка укосів може виконуватися різним способом. Можна акуратно обшити укоси дерев'яними або пробковими панелями, панелями з ПВХ. Найбільш простим і дешевим способом обробки укосів є їх оштукатурювання.
3
Отже, приступимо: - очистіть дверну коробку від напливів монтажної піни, Збийте молотком всі непотрібні виступи та нерівності;
4
- через 30-40 хвилин по всьому периметру прорізу закріпіть малярні куточки, строго за рівнем;
5
- ще через годину приступайте до закладання гіпсового розчину в усі порожнечі отвору. Цю операцію проробляють кілька разів за допомогою звичайного шпателя, домагаючись рівної і гладкої поверхні; залиште вирівняну поверхню на ніч до повного висихання;
6
- остаточно вирівняйте поверхню великим шпателем, стежте за тим, щоб вирівняні відкоси мали строго прямокутну форму;
7
- ретельно обробіть весь проріз ґрунтовкою. Для цього можна використовувати валик, пензлик або розпилювач;
8
- встановіть лиштва із зовнішнього боку дверей.
9
- Даний метод обробки укосів досить трудомісткий, довгий і брудний. Тому, найчастіше, для обробки укосів вхідних дверей використовується ДСП в тон дверній коробці або гіпсокартон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jrKtpw_iF50