Як завести в мороз інжектор.

Взимку, після холодної ночі автолюбитель ризикує не запустити двигун морозним ранком. Для того, щоб не довелося їхати на роботу на громадському транспорті, потрібно звернути увагу на декілька важливих моментів.
Інструкція
1
Перед пуском двигуна на десять-п'ятнадцять секунд включите дальній (або на двадцять-тридцять секунд ближній) світло фар. Це дасть навантаження на акумулятор, зігріє електроліт і збільшить видаваний батареєю струм.
2
Вимкніть всі електроприлади. Увімкніть запалювання. Дочекайтеся, поки бензонасос створить необхідний тиск в рампі. Вимкніть запалювання. Знову включите. Після закінчення роботи бензонасоса на машинах з ручною коробкою перемикання перемикання передач вичавіть зчеплення і включіть стартер.
3
Дочекайтеся трьох-чотирьох оборотів стартера. Це трохи розжене масло картера. Після трьох-чотирьох оборотів стартера вимкніть його обертання. Зачекайте близько півхвилини. Знову включите стартер на п'ять-шість секунд. Якщо двигун «троїть», або працює на двох циліндрах - трохи довше допоможіть його обертанню стартером.
4
Після пуску двигуна якийсь час не відпускайте зчеплення. Нехай двигун почне стійко працювати з відключеною коробкою передач. В цей час важелем коробки передач включайте всі швидкості. Це кілька розжене густе масло холодної коробкі.После двох-трьох хвилин прогріву двигуна плавно відпускайте зчеплення. Обороти падатимуть, так як холодне загусло масло в коробці буде дуже сильно навантажувати двигун. Не давайте двигуну стихнути, знову вичавлюючи зчеплення при різкому падінні оборотів.
Зверніть увагу
Не заводьте двигун на нейтральній передачі не вичавлюючи зчеплення. Замерзле масло коробки передач робить дуже сильний опір двигуну автомобіля.
Корисна порада
Перед настанням зимового сезону обов'язково перевірте стан акумулятора, свічок, високовольтних проводів. Змініть масло, заливши більш морозостійкі марку.