Як скласти резюме для компанії.

Кожна компанія, що запрошує нових співробітників на вакантні посади, шукає найбільш підходящих кандидатів виходячи із специфіки напряму власної діяльності. Тому вкрай важливо мати не тільки загальне резюме , яке можна викласти на сайті пошуку роботи, а й інше, адаптоване до вимог організації, викласти особливо цікаву для вас вакансію. І тут є кілька важливих моментів, які допоможуть вам наблизитися до мети.
Інструкція
1
Зберіть максимально-можливу кількість інформації про компанії, яка вас зацікавила. Розпитайте знайомих, почитайте відгуки. Поцікавтеся специфікою роботи в галузі, де веде свою діяльність організація. Уважно вивчіть вимоги, що пред'являються до кандидатів у відкритих підприємством вакансіях.Здесь ви зможете багато чого довідатися і продумати подачу інформації про себе в резюме таким чином, щоб напевно зацікавити ейчеров підприємства.
2
Складіть резюме про себе в стандартній формі, але з урахуванням очікувань кадровиків конкретного підприємства. Якщо у вакансії міститься вимога спеціальних знань і навичок, то слід обов'язково зробити акцент на них у власному реченні. Так само слід вчинити, якщо у вас є досвід роботи у відповідній галузі. А якщо ви маєте досвід і кваліфікацію, що дозволяє претендувати на вищу посаду, ніж запропонована, не афішують їх. Зробіть акцент тільки на потрібному напрямку, оскільки потенційний роботодавець швидше за все не захоче мати в підпорядкуванні фахівця більш значущого, ніж він сам.Продумайте, які особливості вашого резюме можуть зацікавити дану компанію і виділіть їх ненав'язливо, але помітно ( може бути готельної рядком або абзацом), щоб кадровикам це зручно було взяти на замітку. Оскільки попередній перегляд надісланого резюме займає у них всього декілька хвилин, постарайтеся вкласти в своє послання щось важливе, що може змусити ейчера приділити пильну увагу саме вашому резюме .
3
Дізнатися, чи прийнятий в компанії суворий дрес-код. У такому випадку напевно краще буде докласти фотографію в стилі, прийнятому в організації. Таким чином, ви будете виглядати не як потенційний, а як діючий співробітник підприємства. І це також наблизить вас до заняття вакантної посади.
Зверніть увагу
Вносьте в резюме тільки дійсно достовірну інформацію, не намагайтеся додати собі балів, приписуючи знання про даній роботі, яких немає. Все це легко виявляється в ході співбесіди.
Корисна порада
Відмінне резюме може дати потрібний результат і вас запросять на співбесіду. У такому випадку вам слід заздалегідь підготуватися і в процесі спілкування також реалізувати стратегію, завдяки якій вас вибрали з інших претендентів.
Резюме підприємства - своєрідна візитна картка фірми, що розповідає про досягнення і специфіці діяльності компанії. Резюме повинно містити в собі найменування компанії, суть її роботи , стан на ринку, перспективи розвитку і т. д.
Вам знадобиться
  • - дані про компанію;
  • - план резюме;
  • - папір А-4;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Розкрийте всі аспекти діяльності підприємства і акуратно оформите. Додайте його на 4-5 сторінках. Використовуйте резюме компанії, як менеджер, для залучення потенційних покупців, додаткових інвестицій для реалізації того чи іншого проекту, для промоакцій, і т. П.
2
У будь-якому випадку, незалежно від мети резюме, писати його навмання не варто. Спочатку отримаєте від керівника компанії вичерпну інформацію про діяльність фірми: її основні напрямки, пропоновані послуги і товари, коротку історію, географію продажів, ринкову позицію, кваліфікацію фахівців, нагороди та сертифікати і т. Д.
3
Тільки після цього можна приступите до структурування та складання резюме підприємства. Оформіть резюме можна в звичайній вордівських програмі, скориставшись готовими шаблонами підготовки резюме або презентацій.
4
Спочатку коротко опишіть компанію, це займе два-три абзаци. Тут згадайте про розвиток фірми, її успіхи і досягнення. Далі напишіть про стан підприємства на даний момент, дайте загальну характеристику ринку даних послуг, вкажіть цільову аудиторію проекту, відмінні риси компанії, конкурентне середовище, кількісні показники фінансового та виробничого успіху.
5
Не забудьте згадати про керівника підприємства та видатних працівниках. При підготовці резюме не шкодуйте гарних слів, але намагайтеся підкріплювати їх конкретними цифрами і прикладами. Пам'ятайте, від виробленого враження залежить успіх залучення клієнтів і ділових партнерів.
6
Наступну сторінку присвятіть перспективам розвитку фірми. Як правило, резюме підприємства готують для залучення інвестицій для реалізації якогось проекту. У такому випадку, після розповіді про компанію напишіть фінансову складову проекту: загальну характеристику і короткий план проекту.
7
Нижче розпишіть для потенційного інвестора фінансові потреби, необхідні для втілення вашого проекту і розрахунок терміну окупності. На останній сторінці розмістіть банківські реквізити підприємства, його адреси, сайти, телефони.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jPAiNo50oh0