Як купити автомобіль в Японії.

Автобізнес без інтернету - сьогодні вже нонсенс. У століття інформаційних технологій, коли практично всі свої проблеми можна вирішити, не виходячи з дому, було б складно не змогти купити собі машину по інтернету. Особливо часто покупки авто скоюються в Японії .
Вам знадобиться
  • комп'ютер;
  • гроші
Інструкція
1
Купити машину в Японії сьогодні не проблема. І це при тому, що їхати в Країну висхідного сонця зовсім необов'язково. Чому саме японський автомобіль? Та потім, що японці - лідери з виробництва комфортних і в той же час досить недорогих машин. Купити машину в самій Японії досить просто. Можна звернутися у фірму-посередника, заплатити за їхні послуги певну суму (зазвичай вона коливається в межах 50 000 рублів) і чекати, коли вони подзвонять і скажуть, що машина куплена і вже їде до вас.
2
Можна піти й іншим шляхом. Наприклад, купити машину на аукціоні самостійно. І при цьому можна сидіти у себе вдома, в улюбленому кріслі, з чашкою чаю або кави. Відбувається процес покупки так. Для початку ви відкриваєте депозит і перераховуєте на нього кошти. Розмір цього депозиту коливається в межах від 500 до 1500 доларів. Таким чином японці страхуються від вашого несподіваної відмови від угоди. Якщо так станеться, вони просто заберуть депозит в рахунок компенсації своїх витрат.
3
Далі ви просто шукаєте той автомобіль, який вам подобається. Єдиний мінус у тому, що ви не можете наживо розглянути машину. Доведеться задовольнятися фотографіями. Але от ви вибрали підходяще авто, і потрібно підтвердити той факт, що ви цю машину заберете. В цей момент з вами працює спеціаліст з аукціону. Його найняти необхідно, тому що подавати заявки і далі займатися оформленням та доставкою автомобіля до порту ви не зможете. Вартість його винагороди в середньому коливається в межах 250 доларів.
4
Можна не турбуватися, що вас обдурять, бо обдурювання в Японії не вітається. Тому за чистоту угоди ви можете бути спокійні. Так що ви оплачуєте всі витрати, пов'язані з купівлею автомобіля, його транспортуванням і розмитненням і чекаєте, коли його вам доставлять. Незважаючи на те, що вартість початкова, за яку автомобіль був виставлений в Японії , сильно відрізняється від тієї, яку вам в підсумку доведеться заплатити, все одно в цілому покупка автомобіля прямо з Японії обійдеться вам набагато дешевше.