Як створити обліковий запис в айфоне. Як змінити обліковий запис в iphone.

Техніка компанії Apple є однією з найбільш надійних і зручних на ринку мобільних пристроїв. Без сумніву, за співвідношенням ціна-якість саме айфони є найпривабливішими телефонами. Інтуїтивний інтерфейс, маса корисного софта і додаткових функцій дозволяють легко користуватися айфоном навіть дітям. Але щоб отримати доступ до унікальних сервісів компанії Apple, необхідно створити обліковий запис в айфоне.
Інструкція
1
Перший крок для повноцінного користування вашим айфоном - установка спеціальної програми iTunes на персональний комп'ютер. Без цієї програми ви не зможете завантажувати на свій телефон музику, програми та відеофайли. Завантажити її ви можете прямо з офіційного сайту компанії www.apple.com. Установка програми відбувається в автоматичному режимі, вам тільки потрібно буде вказати регіон проживання.
2
Наступний етап - синхронізація айфона з програмою iTunes. Дана програма є одним з кращих мультимедійних програвачів в світі. До того ж, в iTunes можна купувати різну музику, програми, відео та ігри одним натисканням. Для запуску синхронізації потрібно під'єднати ваш айфон до персонального комп'ютера (з уже встановленим iTunes). Далі програма автоматично виявить ваш пристрій (якщо цього не станеться, потрібно звернутися в службу підтримки). Синхронізація відбудеться тільки у випадку успішного виявлення (іншими словами, якщо ваш айфон не має дефектів).
3
Після того, як ви налаштуєте свій айфон для музики і відео, вам буде потрібно їх купити або користуватися безкоштовними новинками на сервісі iTunes Store. Для того, щоб створити обліковий запис Apple необхідно натиснути на іконку "Налаштування" в айфоне, потім вибираємо розділ "Магазин". Після цього активізуємо пункт "Створити новий обліковий запис". У ньому заповнюємо порожні графи відомої тільки вам конфіденційною інформацією (вона знаходиться всередині коробки від айфона). Після цього ви повинні справити ці зміни і зберегти налаштування, провівши синхронізацію з iTunes. Тепер ви можете користуватися зручними сервісами Apple, реєстрація айфона завершена.
Зверніть увагу
Зручність роботи з iPhone є одним з головних факторів успішних продажів цього гаджета. Але не всі знають, що є кілька порад та підказок, здатних ще більше спростити роботу з айфоном. Дуже багатьом користувачам не подобається, як працює функція автокорекції слів на iPhone, але є й такі, які їй користуються для збільшення швидкості набору тексту.
Корисна порада
Як включити iPhone і як почати ним користуватися? Айфони всіх поколінь включаються стандартно - за допомогою кнопки Power, розташованої справа вгорі телефону. Ця ж кнопка відповідає за блокування та розблокування телефону. Але навіть після включення користуватися айфоном найчастіше неможливо. Для того щоб пристрій початок повноцінно функціонувати, його потрібно активувати.