Як організувати виставку картин. домовитися влаштувати виставку.

Кожен художник рано чи пізно приходить до того, що йому необхідно організувати виставку його власних картин. Виставки можуть бути орієнтовані більше на покупця картин або на то, як художнику домогтися більшої популярності. Організація виставок в цих випадках дещо різниться, але все ж не надто.
Інструкція
1
Коли організовується виставка, перше питання, яке в собі задаєте - з якою метою планується проведення виставки. Чи бажаєте ви завоювати популярність у запрошених, або ж ваша мета продати предмети мистецтва. Коли це питання вирішене, відповідно до нього розставляються подальші пріоритети.
2
Яка кількість грошей ви плануєте витратити на організацію виставки. Це питання визначає інші моменти, адже якщо ви призначаєте конкретну суму, більше якої не маєте в даний момент для конкретного заходу, ця сума визначить, який виставковий зал ви берете, скільки витратите на рекламу, запросіть Чи ЗМІ і навіть чим будете пригощати гостей на відкритті виставки.
3
Якщо виставка робиться початківцям художником, то можна пошукати можливість безкоштовної організації. Вдасться продати в ході виставки картин и чи ні - будь-яка виставка все одно дасть резонанс. Безкоштовно організувати виставку можливо, якщо домовитися з барами, банками, корпораціями, в холах яких можна повісити картин и. Наприклад, виставка в барі вигідна як художнику, так і власнику закладу: перший отримує можливість показати своє мистецтво, а другий додатковий прибуток з гостей виставки, які щось замовлять. Сам художник, якщо нічого навіть і не продасть, може отримати замовлення на роботу.
4
Коли з приміщенням для виставки питання виявляється вирішене, то виникає проблема: як підготувати експозицію, де повісити картин и, як все оформити. Можливо, вам будуть потрібні послуги куратора, який зуміє допомогти з цим питанням. Інакше доведеться покладатися на свій смак і особливості приміщення.
5
Виставка готова, день відкриття призначений, залишилося найголовніше - відвідувачі. Потрібно, щоб люди дізналися, що ви влаштували виставку , інакше який був сенс все затівати. Вам буде потрібно організувати рекламу. Можна дати оголошення по радіо, в газетах та інтернеті. Також сьогодні досить популярні соціальні мережі. В інтернеті безліч проектів, присвячених заходам. Створіть зустрічі для своєї виставки, і багато людей відвідає її, дізнавшись про неї з інтернету, цей спосіб реклами безкоштовний.
Корисна порада
Якщо ви самі початківець художник і робіт у вас поки небагато, але виставку хочеться, спробуйте знайти однодумців - совісно виставка дасть потрібну кількість картин, та й з колегами по цеху поспілкуватися буде корисно.
Сучасні виставки картин часто претендують на статус масштабного культурного заходу. Далеко не останню роль в просуванні експозиції грає її правильне оформлення. Занурити глядачів в атмосферу виставки - одна з головних задач організаторів.
Вам знадобиться
  • - аксесуари;
  • - світильники;
  • - диски з музикою;
  • - закуски;
  • - напої;
  • - «бренд-Волл».
Інструкція
1
Уважно вивчіть колекцію картин , яку належить виставляти. Визначте її жанр і стилістику. Знайдіть в інтернеті аналогічні експозиції і вивчіть досвід великих музеїв або салонів в оформленні виставок.
2
Підберіть необхідні аксесуари, які будуть доповнювати картин и. Не турбуйтеся, що вони будуть зайвими. Грамотно підібрані деталі допоможуть створити відчуття занурення у світ вашої колекції. Це можуть бути предмети інтер'єру, меблі, аксесуари, посуд. Всі деталі повинні вписуватися в загальну атмосферу природним чином. Наприклад, розкладені на антикварному столі старовинні фоліанти відмінно впишуться в тематику виставки картин епохи класицизму.
3
Підберіть відповідну колірну гамму стін. У більшості випадків для виставки картин ідеально підійде фон в дусі мінімалізму, не привертає до себе увагу. Однак для деяких жанрів, наприклад, авангардизм чи ташизм, доречна екстравагантна драпірування тканиною або насичені відтінки.
4
Приділіть особливу увагу світлу, оскільки саме освітлення відіграє одну з ключових ролей у створенні атмосфери виставки. Передбачте різні ступені приглушеності, можливість направляти світлові потоки в різні боки. Продумайте окрему підсвічування кожного об'єкта експозиції.
5
Створіть максимально позитивну та стильну атмосферу. Доможіться ідеального порядку в залах. Поставте зручні дивани перед наймасштабнішими полотнами, які потребують тривалого розгляданні. Передбачте можливість для відвідувачів придбати напої і легкі закуски.
6
Підберіть музику, яка стане одним з головних елементів у створенні загальної атмосфери. Відштовхуйтеся від тематики виставки та її стилістичної спрямованості. Однак, незалежно від даних факторів, віддавайте перевагу акустичним версіями композицій.
Корисна порада
На вході у виставковий зал встановіть «бренд-Волл» (стенд з логотипами спонсорів і компаній-учасників експозиції). На тлі цього стенду відвідувачі і організатори зможуть фотографуватися для преси.