Як усунути несправність на комп'ютері.

Якщо виникає необхідність в тому, щоб витягти інформацію з реєстру, який недоступний для редагування, знадобиться новий системний блок. Говорячи простіше, треба завантажити всі потрібні гілки з системного реєстру вашого несправного комп'ютера з операційної системи Windows XP в інший реєстр працюючої ОС Windows XP. Проблема, звичайно ж, серйозна, але вирішуване.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, другий (додатковий) комп'ютер
Інструкція
1
Вам потрібно відкрити два системних блоки: несправний і нормальний. Дістаньте з поламаного системного блоку ваш жорсткий диск. Далі підключіть його до нормально працюючого комп'ютера, тільки разом з рідним жорстким диском. Увімкніть новий працюючий комп'ютер з двома дисками. Жорсткий диск повинен визначитися. Нова система в свою чергу присвоїть колишньому системному розділу іншу букву, наприклад це може бути "K:".
2
Натисніть на комп'ютері кнопку "Пуск" і виберіть графу "Виконати". З'явиться вікно "Запуск програми", де наберіть команду "regedit", тільки без лапок. У який з'явився редакторі реєстру виберіть ім'я розділу потрібної гілки. Це може бути розділ під назвою "HKEY_LOCAL_MACHINE". Натисніть "Файл" і виберіть вкладку "Завантажити кущ". В даному вікні перейдіть в папку, яка срдержіт файлами реєстру ОС Windows XP на диску. Якщо точніше, то система, яка була взята з несправного комп'ютера. Варто відзначити, що файли реєстру Windows XP від несправного комп'ютера, які необхідні для завантаження в робочий реєстр операційної системи, будуть розташовані в папці: K: WindowsSystem32Config. Виберіть необхідний файл, наприклад, software. У вікні "Завантаження куща реєстру" спробуйте ввести ім'я потрібного розділу. Це наприклад, може бути розділ "OLD_SOFTWARE".
3
У розділі HKEY_LOCAL_MACHINE буде показаний підрозділ OLD_SOFTWARE, який містить інформацію про софт. Він був встановлений на диску поламаного комп'ютера. Відкрийте підрозділ OLD_SOFTWARE, і натисніть правою кнопкою миші на цій папці, яка містить інформацію про потрібній програмі. Виберіть пункт «Експортувати». Відповідний файл з інформацією про програму буде збережений зі спейіальним ім'ям, яке буде призначене вами з розширенням * .reg. Після цього завантажте гілку OLD_SOFTWARE з системного реєстру. Виберіть для цього в редакторі реєстру вкладки "Файл" і "Вивантажити кущ". Закрийте редактор реєстру.
4
Потім файл з потрібною детальною інформацією з реєстру відкрийте за допомогою стандартного блокнота ОС Windows XP і видаліть всі приставки OLD_ у гілки реєстру OLD_SOFTWARE. Потрібно все очистити так, щоб по всьому вийшло просто назва SOFTWARE. Файл збережіть. Тепер просто двічі клацніть на потрібному вам файлі (.reg) і виберіть "Так" в діалоговому вікні.
При виникненні будь-яких неполадок в програмному забезпеченні, часто відбувається завершення всіх завдань і перезавантаження комп'ютера. Важко потім дізнатися причину несправності. Ось тому в багатьох комп'ютерах автоматичну перезавантаження відключають. Але замість неї з'являється синій екран з текстом. На даний момент у користувачів з'являється безліч питань, пов'язаних з проблемами роботи комп'ютера. Щоб усунути несправність, потрібно слідувати певним алгоритмом.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Спробуйте прочитати текст помилки, навіть якщо він наведений англійською мовою, і зрозуміти що сталося. Ви дізнаєтеся причину помилки. На екрані можуть бути запропоновані методи вирішення проблеми. Можливо, доведеться навіть перевстановити драйвера. Якщо на вашому комп'ютері з'явився "синій екран", тоді має сенс звернутися до системних налаштувань.
2
Зайдіть в налаштування BIOS. Це ви можете зробити, натиснувши "F8" при завантаженні комп'ютера. Як тільки комп'ютер буде завантажуватися, уб'ю ж тисніть на клавішу. Ви потрапите в налаштування BIOS. Все в BIOS потрібно виставити в значення "defaults", тобто настроювання повинні бути за замовчуванням. Приберіть всі програми з автозавантаження, так як це сильно навантажує систему. У разі якщо комп'ютер перезавантажується, треба спробувати відключити перезавантаження. Для цього вам потрібно заново включити комп'ютер.
3
Завантажте Windows. Натисніть кнопку "Пуск". Виберіть пункт меню "Налаштування", далі виберіть пункт "Панель управління". Знайдіть вкладку "Система". Виберіть пункт "додатково". Знайдіть розділ «завантаження та відновлення». Зніміть прапорець з графи «виконати автоматичне перезавантаження». В результаті цього комп'ютер перезавантажуватися не буде, але замість цього буде з'являтися "синій екран", тобто BSOD. На ньому буде написаний текст, в якому викладена суть поломки. Якщо на екрані є слово "помилка", прочитайте в інтернеті її опис.
4
Помилки синього екрану можуть бути абсолютно різні. Дана помилка може виявлятися не завжди, проте якщо не налаштувати систему на усунення цієї помилки, комп'ютер буде працювати з деякими перебоями навіть при перевстановлення операційної системи. Всі коди помилок операційної системи Windows описані на сайті http://mistakes.ru/windows_stop_errors.