Як розблокувати флешку, якщо забув пароль. Як розблокувати флешку microsd.

Зашифровані дані на флешці дуже зручні. Уже ніхто не зможе подивитися те, що йому бачити не належить. Не заподіє занепокоєння і втрата носія. Але трапляється так, що пароль не збережено, а в пам'яті не завжди вдається утримувати всі паролі, якщо не користуєшся ними часто. Як же розблокувати флешку, якщо пароль забутий, а записи немає або загубилася?
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, флешка
Інструкція
1
При створенні пароля функцією Bitlocker, яка мається на операційній системі Windows Vista або Windows 7, одна з інструкцій рекомендуватиме зберегти ключ відновлення в двох варіантах: роздрукувати ключ, або зберегти його в певному файлі.
2
Щоб розблокувати флешку, необхідно використовувати збережений раніше ключ відновлення. Для цього візьміть роздруківку з ключем або диск із збереженим файлом. Тобто ви повинні знайти ключ, який використовували раніше в системі для даної операції.
3
Правою кнопкою миші клікніть по іконці флешки в «Моєму комп'ютері». У діалоговому вікні виберіть опцію: «Розблокувати диск». У новому вікні введіть вручну ключ відновлення. Його можна скопіювати, якщо ключ збережений на іншому електронному носії.
4
Після того, як ключ введений або скопійований, натисніть на вкладку «Готово». Але процес розблокування не закінчений, так як флешка розблокована тимчасово і при її вилученні з комп'ютера блокування знову включиться. Тому дотримуйтесь подальших підказок системи і змініть пароль .
5
В діалоговому вікні виберіть опцію «Управління Bitlocker». З'явиться список дій, які можна виконати. Змініть забутий пароль на новий, щоб остаточно розблокувати електронний носій. Не забудьте на всякий непередбачений випадок зберегти ключ відновлення. Тут же можна видалити пароль , але це тільки в разі використання та пароля і смарт-карти. Як бачите, нічого складного в даному процесі немає. Головне, під час шифрування флешки зберегти ключ відновлення на комп'ютер, або інше переносний пристрій.