Як позбутися від мух у квітці. кошти від мух в кольорах.

Невеликі мухи , або по-іншому сциарід і грибні комарики, відкладають личинки в грунт кімнатних рослин. Цим самим вони завдають колосальної шкоди рослині, аж до знищення коренів, що безсумнівно, призведе до загибелі домашнього рослини. Існує дві причини появи мошок: через покупної землі поганої якості або постійне перезволоження ґрунту. Позбавтеся від комах простими способами і поверніть здоров'я і красу вашим кімнатним улюбленцям.
Вам знадобиться
  • Сірники (сірка);
  • Прожарений пісок або зола;
  • Хімічні засоби;
  • Мильна розчин, перманганат калію
Інструкція
1
Як відомо, самі мошки не приносять шкоди рослинам, його приносять личинки, які відкладають мошки в грунт. Личинки починають поступово поїдати коріння рослин - це їх улюблені ласощі. І, зрештою, рослина поступово загине. Найпростішим і безпечним методом боротьби є сірка. Якщо в квітці завелися мошки, візьміть 4 сірники (на один горщик) і застроміть в грунт головками вниз. Після цього трохи зволожите шар ґрунту.
2
Найпоширеніший метод боротьби з мошками - підсушування грунту. Для цього потрібно підсипати зверху невеликий шар попелу або прожареного піску. Виникне дренажний ефект, який завадить подальшому розвитку мошок і личинок. Саме пісок і зола не дасть грунті набирати зайву вологу.
3
Якщо ж мошок і личинок дуже багато, і ви ніяк не можете з ними впоратися, доведеться пересадити рослину в іншу землю. При цьому коріння рослини потрібно гарненько промити слабким розчином марганцівки, а горщик ретельно обробити окропом. При зміні грунту використовуйте хімічні засоби для боротьби з мухами і личинками, завдяки цьому ви досягнете найкращого ефекту. У спеціальних квіткових магазинах можна купити спеціальні препарати: «Актара», «Грім-2», «Базудин». Ці препарати створені для боротьби з личинками, які у грунті, але не для профілактики.
4
Поливайте рослини слабким розчином перманганату калію або мильним розчином. При цьому потрібно дотримуватися почуття міри. Обмежте рослини на деякий час в поливі, так як мухи і личинки воліють розвиватися в звичній їм вологому середовищі.
Корисна порада
Дотримуйтесь заходів безпеки при роботі з хімічними препаратами, особливо якщо ви маєте маленьких дітей і тварин. Обробку грунту проводите в гумових рукавичках, респіраторі і окулярах, після цього кімнату треба гарненько провітрити.