Як поставити корінь.

При написанні науково-технічних статей перед деякими виразами іноді необхідно поставити корінь . У більшості випадків, це корінь квадратний. Для цього достатньо вбудованих інструментів Word. Необхідно всього лише підібрати самий відповідний в даному випадку варіант.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Word
Інструкція
1
У простих випадках можна обмежитися коренем, який можна поставити за допомогою меню «Вставка-символ» .Виберіть пункти головного меню Вставка-Символ ... Виберіть у з'явилася табличці з набором символів знак квадратного кореня і натисніть на кнопку «Вставити ». Після чого знак квадратного кореня відразу ж з'явиться в тексті на місці курсору. (Якщо вікно з набором символів перекриває текст, поява кореня можна і не помітити).
2
Пошук квадратного кореня можна прискорити, якщо вибрати в полі «набір»: рядок «математичні символи». Щоб вивести список доступних символів, в поле «з» встановіть «Юникод (шестн.)». Якщо вам відомий код кореня квадратного, то вставте його в спеціальне поле: «Код знака». Якщо не відомий, то можете записати: «221A» або «221a» (буква «А» - англійська).
3
Повторне введення здійснюйте за допомогою панелі «Раніше використовувалися символи» .Для напівавтоматичного набору кореня налаштуйте в цьому ж віконці «гарячі клавіші» або відповідні параметри автозамени.Обратіте увагу також на обраний шрифт - в деяких шрифтах знака кореня може і не знайтися.
4
Якщо дуже поспішаєте, то спробуйте поставити корінь квадратний за допомогою комбінації клавіші Alt і числа 251, набраного на цифровій частині клавіатури.
5
Якщо корінь необхідно поставити перед складним математичним виразом або корінь - не квадратні, то значок кореня краще написати в редакторі формул.Для цього виберіть пункти меню: Вставка - Об'єкт - Microsoft Equation 3.0. У розпочатому редакторі математичних формул можна буде як поставити корінь будь-якого ступеня, так і набрати складне подкоренное вираженіеЕслі пункту «Microsoft Equation 3.0» немає, значить ця опція не встановлена. Для її інсталяції вставте інсталяційний диск з пакетом MS Office, в який входить програма Word і запустіть інсталяцію. Відзначте Microsoft Equation 3.0, після чого ця можливість стане доступною.
6
Якщо вас чимось не влаштовує вищеописаний спосіб, виберіть послідовно пункти головного меню: Вставка - Поле - Формула - Eq. Після цього стане доступним той же редактор математичних формул.
7
Поставити корінь можна і комбінацією спеціальних сімволов.Нажміте комбінацію клавіш Ctrl + F9 (F9, утримуючи Ctrl). Потім, всередині фігурних дужок наберіть наступний рядок: eq (; 10) і натисніть клавішу F9. У підсумку на екрані з'явиться корінь квадратний з десяти. Природно, замість 10 можна ввести будь-яке необхідне число, а перед крапкою з комою - показник извлекаемой ступеня ... Надалі отриманий вираз завжди можна буде відредагувати.
8
Поставити корінь можна, намалювавши його вбудованим в Word «графічним редактором». Для цього виберіть інструмент «Лінія» і накресліть три суміжних відрізка. Чи не забудьтевибрать підходяще «обтікання текстом»: «перед текстом» або «за текстом».
Корисна порада
Все рекомендації перевірені на Word 2003 (XP). Поставити корінь в інших версіях Word не складніше ніж в 2003-й версії.