Як покласти на підлогу керамічну плитку.

У більшості випадків керамічну плитку на пол укладають у ванних кімнатах, туалетах і прихожих. У старому житловому фонді пол ожити плитку на пол буває дуже складно через те, що пол и в цих приміщеннях бувають дерев'яними. Ви вирішите цю проблему, якщо зробите так, як пропонують майстри.
Вам знадобиться
  • плитковий клей, зубчастий шпатель, рівень, плитка
Інструкція
1
По-перше, визначте, де скриплять і прогинаються пол и. Щоб прибрати ці дефекти, забийте дерев'яні клини між пол Овіц. Також до пол нительно закріпіть пол ові дошки до лагам шурупами по дереву. У кінцевому результаті, пол не повинен скрипіти і гойдатися.
2
По-друге, пол ожіте на підставу пол а листи руберойду і промажте їх бітумною мастикою. Для того щоб вода по стінах не протекла на нижній поверх, листи руберойду заведіть на стіну сантиметрів на 10 вгору і також промажте їх мастикою. Таким чином, ви ізолюєте поверхню пол а від протікання.
3
Для того щоб розчин міцно тримався на пол у, пол ожіте на підставу ізоляції металеву сітку або арматуру. Потім виставите по рівню маячки на відстані 60-70 см і залийте пол сухою стяжкою, знімаючи надлишки розчину правилом.
4
Коли стяжка просохне, заґрунтуйте її грунтом глибокого проникнення і приступайте до укладання плитки. Спочатку визначитеся, як укладати плитку , у розбіг або шов в шов. Які робити шви, широкі або вузькі. Як тільки ви визначитеся з цим моментом, приступайте до укладання плитки на пол.
5
Приготуйте плитковий клей, як написано на пакеті. Нанесіть клей на невелику ділянку пол а і проведіть по розчину зубчастим шпателем. Візьміть плитку , пол ожіте її на клей і злегка притопити. Потім пол ожіте на неї рівень і, пристукуючи гумовим молоточком, виведете нівелір по центру. Наступну плитку пол ожіте далеко від першої на довжину вашого рівня і також виведіть її по нівеліру.
6
Тепер ці дві плитки стануть для вас маячком, і ви сміливо можете клеїти інші плитки, працюючи рівнем. Тобто якщо плитка підвелася вище за інших, ви можете постукайте по рівню гумовим молоточком, і вона осяде, видавивши зайвий клей. Якщо плитка нижче рівня, то зніміть її і додайте розчин.
7
Наступний ряд плиток пол ожіте так. Намажте клеєм пол на цілий ряд плиток, проведіть зубчастим шпателем і покладіть плитки. Покладіть рівень так, щоб він захоплював і перший ряд і другий. Злегка постукуючи по рівню, осадіть виступаючі плитки. Робіть так до кінця.
8
Плитку ріжуть наступним чином. Намітьте олівцем лінію надрізу, призначте лінійку і проведіть склорізом по плитці так, щоб прорізалась не тільки глазур, але і кераміка. Візьміть плитку двома руками за краї і вдарте нижньою стороною по ребру. В руках у вас залишаться два шматочки плитки.