Як навчитися любити життя. психологія життя дається раз.

Твердження, що життя дається тільки раз, вірно в будь-якому випадку. Навіть якщо ви вірите в теорію переселення душ, ви повинні пам'ятати - інший такого життя не буде. Щоб навчитися любити життя необхідно почати жити тут і зараз, зараз. Коли ви починаєте жити спогадами або райдужними мріями про майбутнє, ви втрачаєте себе в реальному житті.
Інструкція
1
Почніть з подяки за те, що у вас вже є. Запишіть в щоденнику все, що ви домоглися на сьогоднішній день, і чим ви пишаєтеся. Ви можете описати успіхи в роботі, в родині, в творчій діяльності, в спорті, найбільш важливі матеріальні придбання. Охарактеризуйте свої позитивні навички і якості характеру. А тепер подякуйте за все це саму життя , себе, будують сили Всесвіту. Щовечора записуйте в щоденнику нові досягнення і успіхи, а щоранку починайте з подяки. Акцентуючи свою увагу на позитивних моментах, ви підвищите самооцінку, навчитеся цінувати життя і радіти їй.
2
Кожен день робіть одну річ, яка приносила б вам радість і моральне задоволення. Прокидаючись вранці, подумайте: «Чим сьогодні я можу порадувати себе?». Це може бути покупка речі, про яку ви давно мріяли, поїздка в салон краси, спілкування з друзями, похід всією родиною в цирк, перегляд цікавого фільму, прослуховування улюбленої музики, заняття хобі або просто прогулянка на свіжому повітрі. Концентруєтеся на любові до себе і до оточуючих людей, ви налаштовуєтеся на отримання задоволення від життя. Намагайтеся частіше посміхатися і насолоджуватися поточним моментом. Знаходьте радість у тих речах, які раніше здавалися вам чимось буденним.
3
Зумійте пробачити себе та інших людей за завданий біль, непорядні вчинки і слова. Образи, ненависть, самобичування, докори сумління, жаль про минуле не дають нам радіти тому, що є в сьогоденні. Зосереджуючись на негативних сторонах буття, постійно думаючи про погане, ми перестаємо любити життя і отруюємо власне існування. Вибачте спочатку себе і подумки попросите вибачення у тих людей, яким коли-небудь нашкодили. Якщо є можливість - зробіть це в реальності. Потім вибачте тих, хто заподіяв шкоду вам. Вимовте спокійно: «Я прощаю і відпускаю тебе з любов'ю». Коли тяжкий тягар минулого перестане тяжіти над вами, коли ви будете шукати радість і дякувати за все її прояви себе, ви навчитеся любити життя .
Деякі люди відчувають нікчемність свого існування, коли розуміють, що не відповідають загальноприйнятим поняттям про успішну особистості. Перш ніж ображатися на життя, спробуйте оцінити себе і відбуваються з вами події під іншим кутом.
Інструкція
1
Якщо ви постійно незадоволені своїм життям, вона починає відповідати вам тим же і підставляти «підніжки» під час будь-якого руху вперед. В результаті ви починаєте ще сильніше дратуватися і т.д. Щоб покинути це замкнене коло, прийміть як даність той факт, що навколо вас неминуче будуть відбуватися ті чи інші події, радісні або негативні. Зберігайте оптимістичний настрій, що б не трапилося, адже він допоможе легше пережити неприємність.
2
В повсякденному поспіху час від часу беріть тайм-аут, щоб зупинитися і відчути всім тілом і душею, що зараз, саме в цю хвилину ви живете. Зробіть те, чого вам завжди хотілося, але забороняли батьки, не було часу і т.д. Якщо вам вдасться це зробити, ви зрозумієте, що живете не даремно. Крім того, намагайтеся поступово скорочувати, а згодом і зовсім відмовитися від неприємних обов'язків, зустрічей.
3
Допомагайте іншим людям. Ви випробуєте колосальне задоволення власним життям, якщо будете надавати допомогу безкорисливо. Вас чекають безліч цікавих знайомств, а заодно представиться шанс переконатися в тому, що добрі справи, як бумеранг, завжди повертаються до вас у руки. А це так приємно - отримати допомогу тоді, коли її зовсім не чекаєш.
4
Відкрийте своє серце для любові. За це життя винагородить вас взаємним почуттям сповна. Не відмовляйтеся від щирих приємних слів тим, хто цього заслуговує, частіше дзвоніть близьким і відвідуйте батьків, не втрачайте дружніх зв'язків, і тоді ви відчуєте любов і гармонію. Якщо у вас є друга половина, намагайтеся насолодитися щастям і оточити один одного турботою і теплом. Мине не так багато часу, перш ніж до вас прийде усвідомлення цінності життя і подяки за цей подарунок.