Як перестати мріяти.

В мрійливості немає нічого поганого. Завдяки мріям людина спочатку малює перед внутрішнім поглядом картину бажаного, а потім втілює її в реальність. Пару століть назад польоти в космос здавалися нездійсненною фантазією. У XX столітті спільними зусиллями інженерів, механіків та інших людей мрія здійснилася. У яких же випадках корисно перестати мріяти? Це потрібно зробити, коли людина занурюється у світ мрій, припиняючи що-небудь робити для здійснення мрії в справжньому житті.
Інструкція
1
Можна годинами лежати на дивані, мріючи про незчисленні скарби, але шанси, що багатства впадуть з неба, мізерно малі. Якщо постійно крутитися перед дзеркалом і уявляти себе стрункою моделлю, зайві кілограми не підуть. Щоб заробити капітал, необхідно скласти чіткий бізнес-план і дотримуватися його в роботі. Для зниження ваги треба почати відвідувати спортивний зал і переглянути режим харчування. Тільки наполегливі і цілеспрямовані дії допоможуть перетворити мрії в реальність.
2
Чому ж більшість мрій залишаються на рівні фантазії? - Або через те, що мрії занадто відірвані від реальності, або через те, що людина сумнівається у своїх здібностях. Припустимо, у вас немає свого житла, мізерна зарплата, а ви мрієте про віллу в Маямі. Зарплати всього життя не вистачить на придбання заповітного житла. Як бути в даній ситуації? Вихід тільки один: міняти роботу, професію, спосіб мислення, знизити витрати на малозначні речі. І кожен день робити хоча б одну дію для досягнення мрії.
3
Подумайте, що ви можете зробити вже сьогодні для здійснення бажаного? Почніть рух до головної мрії з цього моменту і кожен день корегуйте свої дії. Постійно запитуйте себе: «Що я зробив значимого на шляху до мрії і наскільки я до неї наблизився?» Максимально конкретизуйте об'єкт мрії. Марите про струнку фігуру? Визначте, на скільки кілограм потрібно схуднути, яких обсягів і пропорцій фігури добитися. Складіть послідовний план дій: виключити з раціону харчування здобу і ковбасу, крутити обруч по десять хвилин в день, сходити на масаж і т.п. Коли у вас буде чітка мета і план її здійснення, шанси втілити мрію в реальність збільшаться.
4
Розбийте мрію на кілька послідовних, реально досяжних етапів. Ніяк не можете вивчити англійську мову? Поставте мету: на першому етапі освоїти правильну вимову і вивчити слова і фрази, найчастіше вживані в повсякденному житті. На другому етапі - вивчити правила англійської мови. На третьому етапі займіться розширенням лексикону. Досягнете першої мети - знайдете віру в себе і зможете рухатися далі.