Як відкрити розплідник для собак.

На сьогоднішній день більшість собаківників розводять своїх вихованців у першу чергу через захоплення цією цікавою справою і тільки потім - заради бізнесу. Тому, плануючи створити собачий розплідник, людина повинна чітко усвідомити, що на такий вид діяльності необхідно витратити чимало коштів. До того ж у перші кілька років прибутку від розплідник а не буде.
Інструкція
1
Отже, розраховуючи витрати на діяльність собачого розплідник а, необхідно врахувати такі статті: ціна суки-виробника; витрати на корм, щеплення, лікарські засоби і вітаміни; витрати на виставки та дресирування.
2
Підрахувавши всі ці витрати, собаківники-любителі називають суму приблизно в 60 тисяч рублів. Саме стільки грошей буде йти в рік на одну собаку-виробника. Але, ця сума мінімум, і тільки для собак середньої цінової планки. Для йоркшерскіх тер'єрів одна сука може коштувати від 100 тис., Якщо це не Паппі-мли. А для САО племматеріал не такий дорогий, але облаштування одних вольєрів вийде куди дорожче.
3
Для того щоб створити повноцінний собачий розплідник, вам в першу чергу необхідний чималий досвід «спілкування» з чотириногими, а також відповідні знання і можливість проконсультуватися з професійними собаківниками. За правилами російської кінологічної федерації (РКФ) власник розплідник а повинен мати зоологічне освіту. Інакше можна буде відкрити не розплідник, а тільки приставку без права на самостійну актіровкі пометів. Створюваний розплідник повинен бути зареєстрований або в системі РКФ (що найкраще), або в будь-який інший альтернативній системі.
4
Обгородіть та обладнайте територію для розплідник а. Собачий розплідник передбачає наявність місця для вигулу собак, місця для вольєрів і кліток, має сенс окремо облаштувати карантинну зону і ветеринарний кабінет.
5
До облаштування собачого розплідник а сьогодні немає особливих санітарних вимог, однак собаки повинні міститися в нормальних зоогігієнічних умовах, які не передбачають контакту з іншими тваринами. Розміщення в Хозблок і на "пташиному дворі" заборонено.
6
Укладіть договір на поставку кормів для тварин, як правило, при оптових поставках ціна значно нижча, до того ж ви отримаєте можливість додаткового заробітку, якщо будете розміщувати рекламу виробників.
7
Найміть персонал: ветеринар, дресирувальник і людина, яка буде відповідати за годування і вигул тварин. На розплідник з 20 особин трьох чоловік цілком достатньо. Якщо ваше підприємство організовано з комерційною метою, ймовірно, буде потрібно і бухгалтер, втім, в штат його брати не обов'язково. До речі, в такому випадку знадобиться відкрити і власний рахунок у банку.
8
Юридично даний вид діяльності можна оформити як ІП, ліцензія не потрібна.
Якщо ви не можете жити без суспільства чотириногих друзів людини, ви можете створити свій власний розплідник собак. Як бізнес-проект, великий вигоди він не принесе, але життя ваша стане веселіше і різноманітніше. Що потрібно, щоб відкрити розплідник?
Інструкція
1
Отримайте ветеринарну або зоотехнічне освіту. Тільки люди, що мають такий диплом і досягли 18 років, можуть офіційно займатися розведенням собак. Якщо ж можливості для отримання освіти немає, знайдіть собаківника, який володіє потрібними знаннями і документами, і зробіть його своїм компаньйоном.
2
Визначтеся з породою собак, яких ви будете розводити. Якщо ваша мета - отримання прибутку, вибирайте карликові породи - попит на таких цуценят дуже великий, і коштують вони дорого. Якщо вам більше до душі сторожові або мисливські собаки, можна увійти в контакт з охоронними підприємствами або мисливськими клубами, члени яких можуть зацікавитися покупкою породистого щеняти.
3
Підберіть відповідне приміщення. Навіть на перших порах займатися розведенням собак в міській квартирі буде дуже важко. Набагато краще підійде заміський будинок з великою ділянкою для вигулу тварин. Свіже повітря і великий простір просто необхідні для розвитку сильної собаки, особливо великої породи.
4
Зареєструйте знову відкритий розплідник у відділенні Російської кінологічної федерації. Так ви отримаєте право видавати цуценятам документи і оформляти родоводи.
5
Знайдіть цвілі суку, якій судилося опинитися родоначальницею собак вашого розплідника. До неї будуть пред'являтися особливі вимоги: не менше чотирьох колін родоводу і наявність нагород, отриманих на різних виставках. Якщо ви збираєтеся розводити собак мисливських і службових порід, племінна сука повинна здати необхідні нормативи і отримати про це відповідні документи.
6
Врахуйте, що чим більше титулів буде у батьків, тим більшу вартість матимуть цуценята. Тому ваші собаки-виробники повинні будуть неодмінно щорічно брати участь у всіляких виставках і конкурсах.