Як відключити проксі сервер в опері.

проксі сервери використовуються браузерами як проміжні точки в мережі, від імені яких відправляються запити на веб-документи і на ім'я яких виходять відповіді на ці запити. Це свого роду «довірена особа», що представляє ваші інтереси там, де з якихось причин ваш IP-адреса блокується, або ви самі не хочете його пред'являти. Для відключення використання проксі-сервера в браузері Opera передбачено кілька способів.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Розкрийте головне меню браузера, перейдіть в розділ «Налаштування», наведіть курсор мишки на рядок «Швидкі настройки» і клацанням лівої кнопки по рядку «Включити проксі сервери" зніміть позначку у цього пункту .
2
Є й більш короткий шлях до цієї ж самої налаштуванні - досить натиснути гарячу клавішу, призначену для відкриття списку установок включених до переліку «Швидкі настройки». Ця клавіша - F12. Потім, як і в першому варіанті, клацніть рядок «Включити проксі сервери».
3
Скористайтеся вікном доступу до повних налаштувань використання проксі-серверів вашим браузером, якщо хочете відключати їх тільки для певних сайтів, а не для абсолютно всіх веб-ресурсів. Щоб відкрити це вікно, розкрийте меню Opera і клацніть верхній рядок («Загальні настройки») у розділі «Налаштування». Можна просто натиснути гарячі клавіші CTRL + F12. Так ви відкриєте вікно найбільш часто використовуваних установок браузера.
4
Перейдіть на вкладку «Розширені» і в лівій панелі клацніть рядок «Мережа».
5
Натисніть кнопку « проксі сервери» і в полі «Не використовувати проксі для адрес» перерахуйте URL сайтів-винятків із загального правила застосування проміжних серверів. Тут же можна вказати докладні установки проксі для різних протоколів.
6
Натисніть «OK», щоб зафіксувати зміни, коли все буде готово.
7
Починаючи з десятої версії Opera, в браузері є механізм прискорення завантаження сторінок при повільному з'єднанні з інтернетом. Полягає він у тому, що запитуваний вами документ спочатку потрапляє на сервер Opera, там вагу всіх його елементів стискається і в цьому полегшеному варіанті сторінка відправляється в ваш браузер. У цій схемі сервер Opera виконує функції проксі-сервера. Якщо ви хочете відключити і цей проксі, слід вимкнути опцію Turbo в настройках браузера. Найпростіший спосіб зробити це - натиснути клавішу F12 і клацанням мишки зняти мітку у рядки «Включити режим Turbo».