Як відкрити капот ваз.

Іноді при експлуатації автомобіля може виникнути неприємна проблема - обривається тросик замка капота, приєднаний до ручки відкриття в салоні. В такому випадку відкрити капот досить важко. Але все-таки можливо самому, без відвідин сервісного центру.
Вам знадобиться
  • Для того щоб дістатися до замку капота, будуть потрібні плоскогубці, естакада або оглядова яма і ключі для зняття захисту двигуна.
Інструкція
1
Якщо тросик обірваний так, що його видно з салону, то можна спробувати підчепити внутрішню частину троса (Не оплетку) плоскогубцями і, потягнувши її на себе, відкрити замок. Це найбільш простий спосіб відкриття. Але не завжди «щастить» обірвати тросик саме так.
2
Якщо тросик обірвався саме під капотом і дістатися до нього з салону не представляється можливим, то необхідно підбиратися до самого замку капота знизу автомобіля. Заведіть машину на естакаду або оглядову яму так, щоб мати вільний доступ до підкапотному простору. За допомогою двох ключів зніміть захист картера двигуна.
3
Зніміть пильовик двигуна з передніх кріплень. Відігніть його вниз. Просуньте руку поруч з радіатором до замка капота. Рукою (або викруткою, якщо руку не вдається просунути) сильно натисніть на засувку замка вліво по ходу руху автомобіля. Замок відкриється.
Корисна порада
Регулярно змащуйте механізм замка капота. Час від часу бризкайте силіконовою змазкою всередину обплетення троса для його більшої рухливості. Це зменшить ймовірність обриву троса замку.