Як досягти успіху в спілкуванні.

Зустрічаються люди, спілкуватися з якими прагне кожен. Вони володіють харизмою, популярні в будь-якому суспільстві. Здається, цим даром наділила їх природа. Але часто вміння спілкуватися приходить в результаті великої практики.
Інструкція
1
Головне, чому потрібно навчитися - підбирати ключик до будь-якої аудиторії. Щоб з вами хотіли спілкуватися, треба вміти вислухати людину, не перебивати його, не заважати розвитку його думки.
2
Не соромтеся висловлювати свою думку. Людям цікаво дізнаватися щось нове, вони із задоволенням будуть звертатися до вас за порадою. Говоріть з чоловіком відкрито, не ховайте очі. Інакше буде здаватися, що ви обманюєте.
3
Постарайтеся вникнути в сенс того, що хоче донести до вас співрозмовник. Не варто кивати головою і вставляти невпопад вигуки. Будьте уважні до мовця.
4
Коли розмовляєте з людиною, стежте за емоціями. Занадто різкі помахи руками, бризкає з рота слина, гучні крики можуть просто налякати співрозмовника. Не підходьте під час розмови занадто близько до людини. Якщо ви знайомі не з дуже давно або вас пов'язують робочі відносини, це може викликати вкрай неприємні почуття.
5
Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Забруднена одяг, брудні черевики, запах з рота справлять на співрозмовника найнеприємніше враження. Навіть розумний виразний діалог не зможе перебити неприємні емоції, викликані неохайним виглядом.
6
Постарайтеся знайти спільні теми, які були б цікаві і вам, і співрозмовника. Коли людина говорить про те, що для нього дійсно важливо, він розкривається. Ви маєте шанс не просто підтримати цікаву розмову, але й отримати нового друга.
7
Все приходить з досвідом. Намагайтеся більше розмовляти з людьми, що не ухиляйтеся від діалогу. Дуже скоро ви зможете знайти підхід до кожного.