Як намалювати Кактус. намальовані Кактуси.

Кактуси бувають самої різної форми і дуже відрізняються за розміром. Кактус може бути вишуканою прикрасою вашого підвіконня, а може рости на рівнині, по якій скачуть лихі ковбої. Рослина при цьому може бути вище ковбоя, що сидить на коні. Практично будь кактус можна розділити на кілька частин. Їх форма буде зрозуміла навіть людині, ніколи в житті не малював. Багато кактуси складаються з відламувати «коржів» або «паличок», деякі ростуть як великі колючі стовпи, а інші схожі на пухнасті або колючі зелені скелі.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці чи фарби;
  • - квітка кактуса або картинка.
Інструкція
1
Розгляньте кактус. З яких частин він складається? В опунції багато «коржів», які легко відламуються і впиваються в невідповідні місця, але зате її найзручніше малювати. Мамиллярия ростуть групами з декількох стовпчиків. Почніть малювати з Мамиллярия. Прикиньте зразкове співвідношення товщини і висоти і намалюйте злегка викривлений стовпчик. Користуватися лінійкою не рекомендується, інакше вийдуть не заросли маміллярій, а щось схоже на паркан.
2
Скруглите у стовпчика верх. На стовпчику намітьте пухирці, з яких ростуть голки. Зафарбуйте стовпчик зеленою фарбою або олівцем. До пухирцями прірісуйте голки. Перед цим уважно розгляньте, будь вони довжини. Намалюйте поруч ще кілька маміллярій. До речі, ці кактуси цвітуть частіше інших, так що можна один з стовпчиків прикрасити білою квіткою.
3
Коли навчитеся малювати Мамиллярия, можна спробувати зобразити опунцію. Починайте малювати знизу, точно так само, як росте кактус. Визначте співвідношення товщини і висоти самій нижній «коржі» і намалюйте її.
4
Намітьте «гілки» кактуса - напрямки, за якими ростуть інші «коржі». Сегменти, крім щойно з'явилися, зазвичай не сильно різняться за розміром. Головне - розташувати їх під потрібним кутом до основи. Намалюйте сегменти потрібної товщини до самого верху рослини.
5
Зверніть увагу на забарвлення вашого кактуса. Опунції бувають як світло-зеленими, так і дуже темними. Підберіть потрібний колір. Забарвлення цих рослин зазвичай однорідна, тому змішувати фарби не доведеться. Якщо опунция дуже темна, голки можна намалювати білим восковим дрібному, щоб їх було добре видно.
6
Можна спробувати намалювати і інші види кактусів. Деякі з них схожі на маленьку гарбуз з борозенками. Намалюйте спочатку контур. Зверніть увагу на форму борозенок. Вам треба передати обсяг. Якщо малювати борозенки зверху, то розширюються вони до «екватору» і внизу знову звужуються. Голки можуть рости як по одній, так і групами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TgbeEv0Kwpk
Корисна порада
Можна намалювати кактус на папері, затонірованной чорною тушшю. Силует кактуса продряпайте і обведіть світло-зеленим олівцем. Голки просто продряпайте.