Як переробити светр. переробити в'язаний светр.

Як же все-таки важко розлучатися з речами, які ми колись дуже любили. Дещо вже вийшло з моди, а дещо доносили до дірок. Ось і лежать багато з них роками в шафі. А адже улюбленої речі можна дати друге життя, переробивши її в щось оригінальне і дуже потрібне. Давайте спробуємо переробити старий вовняний светр . Зробити це буде легко, потрібно лише тільки пофантазувати.
Вам знадобиться
  • - старий светр;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Набрид старий светр , пропонуємо переробити його в кардиган. Розріжте светр посередині. Уздовж зрізів прокладете вузьку сходинку, тепер ви можете бути впевненою, що річ не розпустить. Тепер можна пришити блискавку або обробити кантом контрастного кольору. Щоб вийшла оригінальна річ, обробіть жакет хутром від старої шуби, вийде стильно і сучасно. У вашій шафі завалялося кілька старих трикотажних речей, зробіть з них одну в клаптикової техніки. Але стежте, щоб товщина трикотажу була приблизно однаковою. Ще простіше зробити зі старого светр а болеро або короткий жилет, а з рукавів змайструвати модні мітенки.
2
У вас є собака, а чому б не зробити їй обновку. Відріжте рукава вашого светр а, застібку зробіть на спинці, з боків ушейте за розміром тулуба вашого вихованця. Ось і готовий новий теплий наряд для прохолодних днів.
3
Дизайнери пропонують безліч нестандартних рішень переробки старого светр а. Чому б не зробити оригінальний чохол для вашого ноутбука. Достатньо лише відрізати з боків і низу светр а і прострочити всі зрізи на машинці. Це займе лише пару хвилин, а який стильний чохол з'явиться у вашого ноутбука. Зі старого светр а можна зробити безліч стильних і корисних аксесуарів для вашого будинку. Наприклад, одягнений в шерсть абажур додасть світла м'якості. Відріжте від светр а рукава. Розріжте його навпіл по боковому шву. Отриманим прямокутником оберніть каркас і закріпіть клеєм. З рукавів цього ж светр а можна зробити стильні вазочки. Просмикніть в рукав звичайну скляну пляшку, відріжте все зайве і закріпіть клеєм. У цьому ж стилі просто спорудити наволочку для диванної подушки. Виріжте два однакових квадрата і зшийте з боків, всередину вставте подушку.
4
За допомогою старого, здавалося б, абсолютно непотрібного светр а можна створити безліч речей і прикрасити простір навколо нас. Крім того, можна створити і щось абсолютно нове і незвичайне. А що, якщо зшити намиста або зробити в'язаний браслет, а може бути зшити сумку. Потрібно всього лише озирнутися по сторонах, і ви обов'язково знайдете застосування своєму улюбленому светр у!