Як знизити витрату бензину. Як знизити витрату палива на уаз патріот.

У зв'язку з постійним зростанням цін на бензин багатьох автолюбителів цікавить можливість економії палива. Знизити витрату палива можна кількома способами. Але для максимального ефекту економії бензину необхідно використовувати комплекс заходів.
Інструкція
1
Користуйтеся спокійній манерою їзди. Різкі розгони і гальмування дуже сильно збільшують витрата палива. Не прагніть «зриватися зі світлофора». Дуже часто це призводить тільки до того, що ви будете стояти на наступному світлофорі і чекати тих, хто стартував спокійно. А адже при різкому розгоні авто витрачається максимальна кількість бензину. Саме тому витрата палива на трасі, де ви рухаєтесь з постійною швидкістю в рази менше витрати по місту, де вам доводиться часто розганяти і зупиняти автомобіль.
2
Намагайтеся прокласти маршрут так, щоб не стояти в пробках. У пробках автомобіль рухаючись вкрай повільно, з постійними зупинками, споживає величезну кількість палива. Іноді краще зробити гак, збільшивши відстань до пункту призначення, але об'їхавши пробку.
3
Слідкуйте за технічним станом вашого автомобіля. Старе вироблене масло, витік високої напруги, нагар на свічках, Липкі клапана, важко крутяться підшипники - все це неминуче веде до збільшення витрати палива автомобіля. Регулярно проводите чистку форсунок інжектора, вчасно міняйте повітряний і бензиновий фільтри, стежте за станом тиску в шинах.
4
Не використовуйте непотрібні електроприлади. Будь прилад створює додаткове навантаження на генератор, а значить і на двигун, приводячи нехай і до незначного, але все ж збільшення витрати палива.