Як зробити html.

Текстові документи, які містять розмітку на мові HTML, обробляються за допомогою спеціальних додатків, які відображають файл в його форматованому вигляді. Такі додатки називаються інтернет-оглядачами або браузерами. Вони надають собою зручний інтерфейс для перегляду веб-сторінок. Найпопулярнішими браузерами виступають Mozilla, Firefox, Opera і Internet Explorer.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, браузер, програма Nvu
Інструкція
1
Створення HTML-документа слід проводити в HTML-редакторі «Nvu». Переваги цього редактора полягають у простоті і зручності у використанні. Завантажити дану програму можна в інтернеті, так як вона безкоштовно розповсюджується. Далі встановіть утиліту. Намагайтеся встановлювати в каталог локального диска "С". Запускайте програму, де початковий мінімальний код створюється автоматично. Відкритий документ містить тільки службову інформацію, тому додавайте необхідний текст, використовуючи вільне місце між тегами «body» і «/body». Це стандартні теги, які присутні практично в кожному документі гіпертекстової розмітки.
2
Потім зберігайте файл у конкретному місці для перегляду в браузері. Можна також використовувати функцію «попередній перегляд результату», яку має програма, і оцінити отриманий результат. На панелі інструментів натискаєте кнопку «Зберегти» або комбінацію клавіш «+». У вікні, яке з'явиться, необхідно ввести назву сторінки. Воно буде відображатися в заголовку вікна браузера. Потім вказуєте місце збереження файлу, і задаємо його ім'я, яке має збігатися з заголовком. При створенні HTML-документа важливо використовувати тільки латинські символи та без пробілів в іменах файлів.
3
Побачити результат в браузері можна двома способами. Зайдіть в папку зі збереженим файлом і відкрийте його. У такому випадку відкриється браузер, де документ буде завантажений автоматично. Другий спосіб, це самостійно завантажити браузер і в пункті меню вибрати «Файл» - «Відкрити» вказавши шлях до файлу. Створення HTML-документа є простим процесом, який вимагає уважності й посидючості.