Як захистити диск.

Люди, які часто працюють з різними дисками , порою замислюються про створення захисту. Особливо популярна захист проти копіювання. Дані операції також може виконати кожен бажаючий користувач. Потрібно просто дотримуватися деяких правил.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програми CD Protector і Nero
Інструкція
1
Створіть папку, де будуть розташовані файли для запису. Встановіть собі на комп'ютер таку програму, як «CD Protector». Запустіть поле «File to encrypt", і вкажіть місце розташування основного файлу. Це може бути такий файл «Setup.exe». В розділі «Phantom Trax directory» вкажіть ту папку, де будуть зберігатися записувані файли. В пункті під назвою «Custom Message» введіть той текст, який відразу буде з'являтися в тому випадку, коли хтось спробує скопіювати ваш диск. Написати можна будь-які вирази. В поле з назвою «Encryption Key» введіть будь-яких пару знаків з вашої клавіатури. Їхній зміст не має значення. Натисніть «ACCEPT!». Почекайте деякий час, поки процес завершиться.
2
Потім можете переходити до наступного етапу. Клацніть по кнопці «Help». Прочитайте інструкції, в яких говориться про подальші роботах з диском. Це допоможе швидше впоратися з поставленим завданням. Запустіть програму Nero, яка є на будь-якому комп'ютері. Якщо відкритий параметр «Wizard», то закрийте його, щоб зручніше було працювати. В меню відкрийте «File», і натисніть на вкладку «New», Відкриється вікно «New Compilation» виберіть пункт «Audio-CD», розташований зліва. Задайте потрібні параметри. Зайдіть в розділ «Audio-CD» і приберіть галочку навпроти слів «Write CD-Text». В графі «Burn» не забудьте відключити «Finalize CD» і ще «Disc-At-Once». Натисніть на графу «New». Разом з «File Browser виберіть ту директорію, що була задана для« Phantom Trax ». Виберіть там файли «Track # 1-Track # 2 CD Protector.wav». Додайте в порожній Audio-CD. . В меню «Write CD» відкрийте розділ «CDA Options».
3
Потім відзначте «Cache the Track on harddisk before burning» разом з «Remove silence at the end of * .cda tracks». Можете тепер приступати до запису трека на CD, клацнувши для цього кнопку «Write CD». Запис буде виконана. Натисніть мишкою на «File» і виберіть «New». У вікні під назвою «New Compilation», знайдіть пункт «CD-ROM (ISO)» з вертикальної колонки, що розташована зліва. В графі «Multisession» відзначте пункт «Start Multisession disc». Перевірте, щоб в «Burn» опція «Finalize CD» була обов'язково відключена. Коли всі файли будуть записані на диск, з меню «CD-Recorder» натисніть на графу «View Track» і подивіться, що там буде написано. Можете перевірити свій записаний диск.