Як навчитися малювати кота.

Навчання дитини малюнку неможливо без освоєння основних фігур - кола, еліпса, квадрата, трикутника і лінії. Саме вони будуть основою будь-якого малюнка, будь то кіт, собака або папуга. Крім цього важливо вміти правильно знаходити пропорції тіла і розташовувати центральну фігуру на аркуші.
Інструкція
1
Спробуйте намалювати сидячої кота . Для цього візьміть аркуш А4 і м'який олівець. Відступите зверху і знизу по 3 см і проведіть вертикальну лінію. Розділіть її на 4 частини. Сама верхня частина буде головою. Для неї намалюйте коло, а зверху 2 трикутника - це будуть вушка.
2
Тепер черга за тілом. Схематично проведіть дві криві лінії як показано на малюнку. Вони будуть основою самого тіла і передніх лап.
3
Прорисуйте мордочку. Оскільки ви малюєте мультяшного кота , очі малюйте побільше, щоб надати виразності. Основна фігура для очей - овали. Носик і рот прірісуйте у формі перевернутих трикутників. Причому рот трохи більше.
4
Черга за хвостом і лапами. У цього кота хвіст буде трубою. Проведіть дві вертикальні лінії, а потім з'єднайте їх півколом. Щоб намалювати передні лапи, проведіть додатково до схематичним лініях, намальованим у 2 кроці 2 лінії, а щоб позначити задні лапи, намалюйте коло.
5
Зітріть всі допоміжні лінії, за якими ви орієнтувалися, поки малювали кота .
6
Тепер потрібно всі риси тваринного опрацювати більш детально: скруглить лінії лап, додати подекуди стирчать шерстінок, адже ви малювати не домашнього кота , а справжнісінького вуличного. Вуличні коти завжди трішки скуйовджене. Ну і який справжній кіт, що гуляє на вулиці без смужок? Для опрацювання деталей використовуйте більш твердий олівець, а для створення фону - м'який. Твердим олівцем ви додасте малюнку чіткість, а м'яким зможете додати глибини.
7
Пожвавити кота можна, додавши нові об'єкти на зображення. Бажано опрацювати фон. Можна поміняти напрям погляду і показати об'єкт, на який він дивиться. Прірісуйте рибку або сосиску, що стирчить у нього з рота, або мишку, яку він тримає зубами за хвіст. Так кіт придбає свій характер.
Уміння малювати - це може і не першорядний для пересічної людини навик, але зате він дозволяє відмінно провести час. Крім того, приємно бачити свої роботи на виставках, навіть аматорських. Давайте поговоримо про те, як навчитися малювати котів.
Інструкція
1
Почнемо з очей. Це найвиразніший елемент котячої мордочки. Щоб вони виглядали реалістичними і живими, зафарбуйте їх темним тоном вгорі, поступово роблячи колір очей більш світлим донизу. Білі відблиски додадуть котячим очам блиск.
2
Голова кішки малюється на основі двох злегка приплющених кіл. Провівши посередині вертикальну лінію, ви зможете полегшити завдання розташування симетричних деталей по обидва боки мордочки.
3
Ніс позначте невеликим перевернутим трикутником. Проведені від нього конструктивні лінії допоможуть правильно розташувати вуха і очі. Надати котячому носику більш реальну форму ви можете м'якими лініями. Рот намалюйте у формі перевернутої англійської літери «Y». Всі конструктивні лінії зітріть і розфарбуйте мордочку.
4
Кішки - істоти рухливі. Їх не так просто зобразити в русі, так як вони швидкі і приймають різні, часом неймовірні пози. Спочатку зробіть простий начерк, що відображає загальні обриси тіла рухається кішки. Якщо поза вийшла надто статичною, зробіть новий малюнок. Коли ви досягнете летять плавних ліній, можете приступати, власне, до малювання.
5
Простими геометричними фігурами позначте окремі частини котячого тіла. Робити це краще м'яким олівцем практично без натиску. Намалюйте в подробицях голову кішки, її саму. Потім зітріть зайві допоміжні лінії начерку і розфарбуйте кішку.
6
Спочатку нанесіть блідо-бежевий колір. На ділянки знизу тепер нанесіть ще один шар фарби. Тепер тіло кішки можна розфарбувати жовто-коричневими смужками. Нанесіть смужки, щоб вони повторювали контури котячого тіла. Затінення штрихуванням додасть зображенню додатковий об'єм. Якщо кішка малюється при світлі, краще для цього використовувати жовті або бежеві тони. Якщо малюєте кішку вночі, її шерсть може відливати синім кольором.
7
Кошенята малюються дещо по-іншому. У них пухкенькі і менш пропорційні тіла. Так голови у них в порівнянні з усім тілом більше, ніж у дорослої кішки. У них зменшено відстань між задніми і передніми лапками і виглядають вони більш незграбно, ніж дорослі коти і кішки. І чим менше кошеня, тим менш пропорційно його тіло. В іншому, кошенят малюють приблизно так само.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jg_YPHT5a8M