Як відрізнити Ворона від Ворони. ворона і ворон одна птах чи ні.

Багато необізнані в орнітології людей помилково вважають, що ворони і Вороного - це одна і та ж птах, тобто просто ворон - самець, а Вороного - самка . Але це зовсім не так. Вороного (Raven) і Вороного (Corvus) - представники окремих видів. Хоча ці птахи і мають зовнішню схожість, але є деякі відмінності, завдяки яким можливо відрізнити представника одного виду від представника іншого.
Інструкція
1
Подивіться на розмір птахів. Вороного зазвичай набагато крупніше Вороного, хоча в світі птахів, як і в тваринному світі або серед людей бувають і відступи від цього: зустрічаються великі Вороного і недостатньо великі порівняно з іншими представниками свого виду круки.
2
Окрасою оперення Вороного і Вороного різні: Вороного має оперення чорного кольору в порівнянні з чорно-сірим воронам.
3
Зверніть увагу на хвостове оперення птахів. У Вороного хвіст має загострений вигляд, а Вороного володарка плоско обрізаного хвоста.
4
При зльоті Вороного і Вороного також поводяться по-різному: Вороного для зльоту робить по землі кілька стрибків, Вороного же злітає з місця.
5
Зверніть увагу на політ птахів: ворони в польоті ширяє, а Вороного махає крилами і планує.
6
Подивіться на оперення зоба: у ворон воно взлохмачени, у Вороного - ні.
7
Послухайте голос птиці: Вороного виразно каркає, у ворон же видавані звуки схожі на потьохкування.
8
Зверніть увагу на те, чи знаходиться птах у зграї або вона одна. Ворон - птах, що за краще зграю, рідко можна побачити самотню Вороного. Вороного же воліє самотність або спокійну сімейне життя.
9
В межах міста рідко можна побачити Вороного, так як він уникає шуму. Вороного же якраз воліє штовханину поблизу житла.
10
Відрізнити пташеня воронів від пташеняти Вороного нескладно. Пташенята як сірої, так і чорної Вороного досить дрібні, при цьому пташеня сірої Вороного має той же окрас, що і доросла особина. Пташеня ворони в віці одного місяця має практично ті ж розміри, що і доросла птиця. Тобто в порівнянні з місячним же пташеням Вороного він виглядає просто гігантом.
11
По термінах появи на світ також можна судити про приналежність птаха до того чи іншого виду: пташенята Вороного вилуплюються раніше, ніж пташенята Вороного. Виліт їх із гнізда також відбувається раніше ворони.
12
По розташуванню і розмірам гнізда також можна відрізнити Вороного від Вороного: гніздо Вороного знайти надзвичайно складно на відміну від гнізда Вороного. Також гніздо Вороного має величезні розміри і розташовується дуже високо.