Як поміняти паливний фільтр.

Якщо ваш автомобіль під час набору максимальної швидкості почав "смикатися", то, не звертаючи уваги на спідометр, міняйте паливний фільтр. Причина нестабільної роботи двигуна криється саме в нем.Как правило, відповідно до вимог технічного обслуговування автомобілів ВАЗ з інжекторними двигунами, паливний фільтр їх системи живлення необхідно міняти з періодичністю, рівної тридцятьма тисячам кілометрів пробігу. Але таке твердження вельми умовно. На працездатність фільтра очищення моторного палива в чому впливає чистота самого бензину, яка залежить від відповідальності власників бензоколонок.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм
  • - гайковий ключ на 13 мм
  • - головка на 10 мм
  • - комірець з тріскачкою
Інструкція
1
Перед початком демонтажу паливного фільтра необхідно знеструмити бортову електричну систему, від'єднавши кабель "маси" від акумулятора. Потім акуратно відкрутіть паливопроводи від корпуса фільтра. Пам'ятайте, що паливо в інжекторних автомобілях, в системі живлення, знаходиться під постійним тиском.
2
Розкрутите хомут кронштейна кріплення паливного фільтра до кузова автомобіля і видаліть засмітився фільтруючий елемент.
3
Незалежно від стану старих ущільнювальних, гумових манжет топливопроводов, без коливань їх теж замініть. Приказка "скупий платить двічі" як не можна більш актуальна в даному случае.Прі установці нового паливного фільтра в систему живлення автомобіля ВАЗ зверніть увагу на стрілку, нанесену на корпусі фільтра, показує напрямок струму бензину через нього. Відповідно і проводиться його монтаж в системі живлення.
Корисна порада
Під час заміни паливного фільтра виконуйте всі заходи пожежної безпеки. Вогнегасник в цей час тримайте під рукою.