Як вибрати адвоката.

У наш час практично будь-якій дорослій людині хоч раз, але доводиться звернутися до адвоката. В основному причинами є конфліктні ситуації, цивільні спори, злочини різного виду та ін. Не кожна людина має свого особистого адвоката , з яким при необхідності може терміново зв'язатися. Тому вибір адвоката для багатьох громадян є досить-таки складним завданням. Існують декілька критеріїв, за які вам слід звернути увагу при виборі адвоката .
Інструкція
1
Перше на що варто звернути свою увагу - це на наявність статусу адвоката . Юрист називається адвокатом тільки в тому випадку, якщо отримав адвокатський статус у встановленому законом порядку, тобто прийняв присягу адвоката і здав всі кваліфікаційні іспити. Кожен адвокат має свій номер у реєстрі адвокатської палати. Всі реєстри розміщені у відкритому доступі в інтернеті. Якщо відомостей про даний адвокаті ви не знайшли ні в одному реєстрі, то значить ви натрапили на шахрая або щось переплутали. У будь-якому випадку, вам краще утриматися від укладення угоди з даними людиною.
2
Кожен адвокат зобов'язаний мати юридичну освіту, отриману у ВУЗі з державною акредитацією, так як це є обов'язковою умовою для отримання адвокатського статусу. Про статус адвоката ви можете дізнатися в реєстрі, а ось про освіту вам навряд чи вдасться дізнатися все достовірно, тому як деякі схильні перебільшувати свої заслуги. Тому вони можуть часто приписувати собі різні вчені ступені, яких не існують. В даному випадку вам залишається тільки шукати інформацію в інтернеті, розпитати самого адвоката і якщо ви сумніваєтеся, що він говорить вам правду, можете попросити його надати диплом та документи, що підтверджують наявність тієї чи іншої вченого ступеня.
3
загострити свою увагу на стажі роботи. Тут враховуйте як стаж за юридичною спеціальністю, так і стаж адвокатської діяльності. Чим довше стаж, тим більше досвід обраного адвоката . Відповідно, послуги він повинен надавати більш якісно.
4
Дивіться на наявність різної інформації і статей про ваш адвокаті в інтернеті. Перегляньте всі статті про його виграних і програних справах. Зверніться в засоби масової інформації. Перегляньте всі скарги і висловлювання колишніх клієнтів даного адвоката .
5
І нарешті, зверніть увагу на його популярність.
Корисна порада
Порада: якщо ви можете собі дозволити і якщо ваша справа досить-таки складне і заплутане, вибирайте відомих адвокатів.