Як намалювати плакат на день народження. намалювати подарунок на день народження брату.

Скільки в році свят і днів народження родичів, колег, друзів. Найчастіше ми ламаємо голову над тим, як організувати свято, щоб порадувати і здивувати іменинника або ювіляра. Практика показує, що кращою прикрасою для урочистого залу є настінні плакати з привітаннями. Тим більше що створити їх не складно, витрат вони практично ніяких не вимагають і при цьому можуть являти собою цілі шедеври.
Інструкція
1
Приготуйте робоче місце. Вам потрібно великий робочий стіл, білий ватман, кольоровий папір, кольорові картинки, журнали, фарби, олівці, фломастери, гель з блискітками, конфетті, клей ПВА, кисть для фарб і для клею, фотографії винуватця торжества.
2
Покладіть аркуш ватману на стіл, закріпіть невеликими вантажами краю аркуша по периметру і кути ватману. У верхній частині майбутнього плаката накидайте вітальну напис простим олівцем. Щоб слова були рівними, використовуйте спеціальні буквені трафарети. Або просто накресліть по лінійці дві паралельні лінії - строчки. Розфарбуйте букви кольоровий гуашшю або аквареллю. Коли висохне фарба, обведіть літери для виразності гелем з блискітками або фломастерами того ж кольору.
3
Візьміть вибрані вами кольорові картинки, фотографії іменинника або виріжте по контуру вподобані і обов'язково відповідною тематикою фотографії з журналів. Для того щоб плакат був яскравим, використовуйте кілька великих картинок (фотографій) і багато маленьких або замініть маленькі картинки намальованими зірочками, квіточками, крапельками різного кольору і величини. Акуратно змастіть зворотний бік картинок і фотографій клеєм ПВА, наклейте в заздалегідь намічені місця ватману. Намагайтеся скласти красиву тематичну композицію. Коли картинки висохнуть, можна намалювати для них рамочки. Під картинками доречно виконати відповідні підписи, можна у вигляді гумористичних віршів або епіграм.
4
Виготовте з кольорового або обгорткового паперу, фольги за допомогою діркопробивача різнокольорове конфетті. На завершення розсипте, а потім приклейте трохи конфетті на що залишився, незаповнене текстом і картинками поле ватману. Нехай ваш плакат блищить і переливається - це тільки додасть святковості.