Як навчитися робити на скейті трюки. навчитися трюкам на скейті.

Новачок на скейтборді за один сезон може навчитися робити близько десяти нових трюків. Головне - мати терпіння і не боятися падінь. Кататися можна скрізь: рампа, тротуар, дорога. В цьому ви не обмежені.
Інструкція
1
Одягніть захист, особливо уважно поставтеся до голови, адже попереду вас чекає безліч падінь. Разучите базовий трюк, який називається «кікфліп». На цьому елементі будується вся техніка катання на дошці. Для початку гарненько розженетеся, прийнявши стандартну стійку: поставте ноги на ширині плечей, ступню провідної ноги розташуйте ближче до краю, так буде значно простіше виконати «підкручення» дошки.
2
Виконайте «клацання». Це різкий рух, поштовх, удар, яке виконує ступня поштовхової ноги. Натиск виконується на хвостову частину скейтборду. Після цього спробуйте відштовхнутися від поверхні землі разом з дошкою. Виходить своєрідний стрибок на одній нозі. Відштовхніться тільки толчковой ногою, а провідну витягніть.
3
Витяжка увазі собою рух, при якому вигнута всередину ступня провідної ноги йде вгору і вперед. Таким чином, дошка піднімається в повітрі. ЗАВІСНА на частки секунди і притисніть коліна до грудей. Дошка в цей час повинна обертатися догори дригом.
4
Слідкуйте за тим, в який момент скейтборд завершить своє обертання. В цей час випряміть ноги і постарайтеся зловити дошку ступнями. Як тільки це вам вдасться, продовжуйте рух, злившись з дошкою. Акуратно і м'яко приземлився на асфальт, попередньо трохи зігнути ноги.
5
Елемент «Оллі» - це основа катання на дошці, дуже ефектний трюк. Багато рухів на скейтборді починаються з розгону. Наберіть швидкість і виконайте «клацання» і «витяжку». «Оллі» - це і є сам момент польоту. І чим він вищий, тим краще ви володієте цим елементом. Навчіться відчувати дошку в польоті, і разом з нею плавно приземлився. Пам'ятайте, що всі елементи і трюки даються не відразу, а шляхом тривалих тренувань, падінь і злетів. Наберіться терпіння, і незабаром всі перехожі будуть захоплено дивитися на вас.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0StEuQ0wNjk
Ви придбали скейтборд і тепер хочете навчитися не просто кататися на ньому, а й виконувати трюки, подібно «крутим» скейтбордисти? В цьому немає нічого складного, якщо ви будете приділяти достатньо часу своєму улюбленому заняттю, освоювати нові елементи і постійно відточувати свою майстерність. У цій статті ви зможете знайти інструкції до виконання декількох найпростіших стрибків.
Інструкція
1
Оллі «Оллі» - це основний і, напевно, найпростіший трюк, який виконується на дошці. «Оллі» - це коли скейтбордист підстрибує над землею разом з дошкою, і оточуючим здається, що дошка як би приклеюється до його черевиків. Розженетеся на дошці, але не дуже сильно. Ступню провідної ноги розташуйте на середині дошки, або трохи попереду. Толчковую ногу розташуйте на задній частині дошки. Коліна трохи согніте.Теперь вам потрібно зробити так званий клацання. Він являє собою різкий удар толчковой ногою по задній частині дошки. Відразу після того, як ви зробили клацання, відштовхніться від землі разом з бордом. Відштовхуйтеся вашої толчковой ногою, провідною ви повинні витягати дошку, тобто ступнею провідною ноги здійснюйте по дошці рух вгору-вниз. Саме завдяки йому і створюється ефект «приклеєними». Тепер починайте приземлятися. Насправді, ніякої особливої техніки приземлення на скейтборді немає, відточити це вміння можна, лише постійно практикуючись. Поставте ноги до болтів скейтборду.
2
50-50 grind Розженетеся на дошці досить сильно. Ноги поставте так, як їх потрібно ставити для трюку «Оллі». Досить близько під'їдьте до тієї грані, на яку збираєтеся запригнуть.Теперь дивіться на те місце, куди ви хочете застрибнути, здійснюйте рух, приблизно як для «Оллі» і встрибуйте на грань.Чтоби спуститися, або доїдьте до кінця грані, або зробіть «Оллі »в те місце, куди ви хочете стрибнути.
3
BS Pop shove it Цей трюк являє собою стрибок, при якому дошка під вами прокручується на 180 градусів, а ви залишаєтеся неподвіжни.Прежде все, добре освойте стрибок «Оллі» - він є основою цього стрибка. Розженетеся, ноги на дошці розташуйте так само, як для трюку «Оллі». Зробіть клацання, такий же, як для «Оллі», але не сковзаєте ногою по дошці, а залиште її посередині. В той момент, коли дошка робить клацання про землю, задньою ногою смикайте назад і їй контролюйте поворот дошки.
4
Kickflip Цей стрибок схожий на «Оллі», тільки перед самим приземленням потрібно зробити переворот дошки. Задню ногу поставте на хвіст дошки, а передню - на середину. Передня при цьому повинна трохи виступать.Делайте все так само, як при стрибку «Оллі», тільки ногою сковзаєте не вгору, а верх і в сторону. В цьому випадку борд закрутиться під ногами. Коли ви побачите, що борд зробив повний оборот, то вставайте на нього і пріземляйтесь.І пам'ятайте: безпека понад усе! Удачи вам в освоєнні нових трюків.