Як зняти заднє сидіння.

Після початку виробництва італійських автомобілів ФІАТ на автозаводі в Тольятті, в 70-х роках минулого століття, проблема зняття спинки заднього сидіння в моделі ВАЗ-2106 поставила в безвихідь не одного автовласника. Логіка нормального механіка підказує пересічному автолюбителю: для того щоб щось зняти, потрібно за допомогою інструменту щось розкрутити. І не знайшовши нічого підходящого для застосування слюсарного інструменту, невдачливий власник престижної моделі ВАЗ-2106, в той далекий час, змушений був звертатися за допомогою до професіоналів на станцію сервісу.
Вам знадобиться
  • Пассатижи, викрутка.
Інструкція
1
Але демонтувати заднє сидіння в салоні «Лади», як виявляється, аж ніяк не складно. Для досягнення поставленої задачі необхідно: - відкрити задні двері, - взятися рукою за нижню частину дивана (дивіться малюнок - позиція №1) та легким ривком вгору зірвати його з фіксаторів, після чого видалити з салону.
2
Тепер переходимо безпосередньо до демонтажу спинки. В нижніх кутах (позиція №2) піддягаємо викруткою, а потім відгинаємо пассатижами металеві скоби, надійно фіксують спинку в період експлуатації автомобіля. Приклавши незначне зусилля, і переміщуючи спинку вгору - знімаємо її з напрямних верхніх скоб і видаляємо з салону.