Як побудувати гараж для машини.

Гараж зручний тим, що захищає автомобіль не тільки від поганих погодних умов, але і від угону. Багато автовласників хочуть мати його в своєму розпорядженні, тому часто будують гараж самостійно.
Інструкція
1
Розмітьте майбутню територію гаража. Його внутрішні розміри повинні бути приблизно 5х3 м. В такий простір з легкістю заїде будь-який легковий автомобіль. Якщо є можливість, то краще зробіть його ширшим. Однак у ширині, яка перевищує 4 метри, немає необхідності. Підніміть рівень підлоги на 50 см вище основного грунту, що дозволить уберегти приміщення від проникнення води. Матеріалом для підстави гаража можуть служити цегла, дерев'яні дошки або бетон.
2
Подбайте про хорошу вентиляцію. Особливу увагу приділіть воротам, які в висоту повинні бути близько 2 метрів при ширині не менше 2,5 м. Стулки для них краще виготовте у вигляді зварного каркаса, який обшийте листовим металом. Пам'ятайте, що замки для гаража повинні бути досить надійними і в теж час зручними. В даний час досить багато замків з підвищеною секретністю.
3
Зробіть всередині гаража осмотровую яму, стінки і дно викладіть цеглою або залийте бетоном. Зміцніть краю металевим уголковим профілем, поверх яких покладіть дерев'яні щити, що закривають яму в неробочий для неї час.
4
Встановіть в кінці гаража невеликої верстак, який краще зробити з товстих дощок або заліза. Поруч поставте шафа, в якому зручно буде зберігати ємності з маслами, мастилами і гальмівною рідиною. Туди ж помістіть запасні частини автомобіля, а також необхідний робочий інструмент.
5
Зробіть пристосування для відводу відпрацьованих газів. Для цього візьміть шматок пластмасової труби діаметром 50 мм, довжину підберіть в районі 2 метрів. Надіньте його на вихлопну трубу автомобіля перед запуском двигуна. У задньої стінки гаража на рівні бампера прикріпіть стару покришку. Коли автомобіль стосуватиметься її, тисніть на гальмо. Це дозволить вам не поїхати далі покладеного положення.