Як лікувати розтягнення коліна.

Розтягування колінного суглоба - найбільш часта травма, яка може мати різну ступінь тяжкості. Як правило, подібна неприємність трапляється в результаті пошкодження або зміщення кістки. Причиною можуть стати надмірно інтенсивні і різкі рухи, сильний удар, забій та інше.
Вам знадобиться
  • молоко, квіти волошки, цибулю, цукор, полин, нестероїдні протизапальні препарати.
Інструкція
1
Лікувати розтягнення коліна можна за допомогою гарячих молочних компресів. Як утеплювач використовують вату або компресійну папір. Марлю складають у кілька шарів, змочують у гарячому молоці і прикладають до коліна. Коли компрес остигає, марлю знову змочують гарячим молоком. Так повторюють кілька разів.
2
Розтягування коліна ефективно лікують відваром з волошки. Це засіб для внутрішнього застосування. Три чайних ложки квіток волошки залийте крутим окропом (0,5 л). Відвар повинен настоятися протягом години, після чого його необхідно процідити. Приймайте вранці, вдень і ввечері по половині склянки.
3
Використовуйте цибульну кашку. Ріпчасту цибулю подрібніть, засипте цукровим піском. При цьому на одну частину цибулі беруть десять частин цукру. Перемішайте - повинна вийти однорідна суміш. Прикладайте до ушкоджених зв'язкам у вигляді закритого компресу. Пов'язка втрачає свою ефективність через шість годин, що вимагає накладення свіжого компресу.
4
Зняти сильний біль, викликану розтягуванням або забиттям колінного суглоба, допоможе полин. Подрібніть до кашоподібного стану свіже листя гіркого полину і прикладіть до хворого місця. Міняйте пов'язку до зникнення болю.
5
Паралельно з методами народної медицини можна використовувати нестероїдні протизапальні препарати, а також гелі, мазі і пр. Дані препарати знімають біль, зігрівають, мають протизапальну і розсмоктуючу ефектом.
6
Втирайте препарат в хворе місце три рази в день по 4 г. Для більш сильного ефекту використовуйте суху зігріваючу пов'язку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-OLC9Hc9k1U
Коли зв'язки в коліні піддаються надмірному навантаженні, виникає їх розтягнення . Внаслідок цього вони втрачають здатність забезпечувати стабільність колінного суглоба при поворотах, ходьбі, присіданні та інших рухах. Дотримання певних правил в період лікування розтягування допоможе відновити функції зв'язкового апарату.
Інструкція
1
Щоб повністю відновити фізичну активність коліна і повернути йому повну працездатність, може знадобитися від декількох тижнів до декількох місяців. У перші кілька днів після того, як зв'язкам коліна була нанесена травма, необхідний відпочинок. Обмежте рухову активність коліна, при ходьбі намагайтеся на пошкоджене коліно не переносите вагу тіла. Перебування ноги в спокої сприяє зняттю набряку. Коли вщухне біль, можна почати виконання розминок, дуже повільних рухів. Складність вправ і амплітуду потрібно збільшувати поступово. Якщо ні болю, можна додати додаткове навантаження на коліно.
2
Щоб зменшити біль, почервоніння і набряклість, прикладайте на коліно лід. Пластиковий пакет з колотим льодом оберніть вологим рушником і три рази в день прикладайте на 15 хвилин. Виконуйте дану процедуру протягом 2-3 днів, поки не пройде біль.
3
Щоб стабілізувати суглоб, зробіть пов'язку з еластичного бинта. Це допоможе захистити травмований суглоб від зайвих рухів в період відновлення. Для більшого комфорту регулюйте натяг бинта, але не забувайте, що тільки досить туга пов'язка забезпечить надійну підтримку. Перев'язуйте бинт як мінімум один раз в день. Носіть брейс, знімаючи його тільки на час водних процедур. Для запобігання зниженню рухливості суглобів частіше рухайте стопою і пальцями.
4
Через три дні, спробуйте провести процедури з використанням тепла. Це дозволить знизити тугоподвижность коліна. Можна використовувати грілку, ванну або теплий компрес. Чисту тканину, змочену в теплій воді, прикладайте на коліно на 20 хвилин по 3 рази на день.
5
Виконуйте вправи, комплекс яких вам призначить лікар. Для відновлення показані вправи на згинання-розгинання. Виключіть присідання і будь-які вправи, в яких на коліно лягає навантаження ваги вашого тіла.
Зверніть увагу
При розтягуванні зв'язок народні цілителі рекомендують наступний метод лікування. Береться бавовняна або ж лляна серветка, кладеться на рівну поверхню і складається в 4 рази. На серветку рівним шаром шириною трохи більше ураженої ділянки і товщиною в 2 см накладається глина. В Сибіру розтягування прийнято лікувати молочним компресом, який міняють кілька разів, дочекавшись його охолодження.
Корисна порада
Пошкодження (розтягування) зв'язок. Розриви сухожиль, фасцій і м'язів. Розтягнення зв'язок суглоба є дуже поширеною травмою, нерідко поєднується з іншими пошкодженнями. Воно виникає в разі, якщо навантаження на зв'язковий апарат суглоба У спортсменів, що займаються видами спорту, пов'язаними з метанням, також зустрічаються розтягнення зв'язок. Займатися лікуванням подібних випадків повинен лікар, що володіє досвідом спортивної медицини, знає напевно, як лікувати розтягнення зв'язок.