Як накачати прес за тиждень. висушене тіло.

Як часто перед яким-небудь святом жінки починають турбуватися, що не можуть надіти своє улюблене плаття, так як животик почав значно випирати і заважати руху. Щоб відновити колишню стрункість і провести вечір в улюбленому вбранні вам необхідно терміново зайнятися накачуванням преса . Допоможе в цьому комплекс вправ на м'язи преса , наведений нижче.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу, руки покладіть близько стегон. З видихом відхиліться назад, підніміть ноги над підлогою під кутом 45 градусів, руки витягніть перед собою. Спину тримайте прямо, тягніться грудьми вперед. Тримайте положення 1-2 хвилини, потім ляжте на підлогу і розслабтеся. Зробіть ще 2 підходи.
2
Відхилитеся назад, упираючись ліктями в підлогу, ноги зігніть в колінах і підніміть їх. З видихом витягніть ноги і опустіть їх ближче до підлоги, на вдиху знову зігніть коліна. Повторіть вправу 15-25 разів.
3
З попереднього положення виконуйте наступні вправи. Витягніть ноги над підлогою, і робіть рух «ножиці» протягом 1-3 хвилини. Потім підніміть ноги під кутом 60 градусів і виконуйте вправу «велосипед» 1-3 хвилини. Ляжте на підлогу, підтягніть до себе коліна і повністю розслабте прес.
4
Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла, ноги підніміть під прямим кутом. З видихом підніміть корпус вгору, витягніть руки на рівні грудей і зафіксуйте положення на 1 хвилину. На вдиху ляжте на підлогу і розслабтеся.
5
Зігніть ноги в колінах, руки схрестіть на грудях. З видихом трохи підніміться над підлогою і зафіксуйте положення на 5 секунд. На вдиху ляжте на підлогу. Повторіть вправу не менше 10 разів.
6
Руки заведіть за голову. Піднімайте корпус вгору на 3 переривчастих видиху. Тобто трохи піднялися - зробили видих, ще трохи підняли корпус - видих і на третьому видиху максимально піднялися над підлогою. На вдиху лягайте на підлогу. Повторіть вправу 10-15 разів.
7
Руки покладіть вздовж корпусу, ноги підніміть вгору. На вдиху опустіть ноги праворуч від себе, з видихом підніміть їх. З наступним вдихом опустите їх в ліву сторону. Повторіть вправу по 10 разів на кожну сторону.
8
Долоні покладіть на потилицю, ноги зігніть. З видихом підніміться над підлогою, скрутіть верхню частину тіла вправо, потім вліво. На вдиху ляжте на підлогу. Зробіть 10-15 підходів, потім повністю розслабтеся.
Зверніть увагу
Отримавши деякі уявлення про те, як влаштовані м'язи преса і, яке функціональне навантаження вони несуть, давайте розглянемо, за допомогою яких вправ їх можна зміцнювати. Відразу відзначимо, що ми не зможемо розповісти, як накачати м'язи преса за тиждень раз і назавжди: підтримання форми вимагає постійних тренувань, і за короткий термін можна лише напрацювати первинну базу.
Корисна порада
Для того щоб накачати прес за тиждень вдома, вам потрібно буде виконувати комплекс різноманітних вправ, які розроблені для накачування преса в домашніх умовах. Під час виконання вправ прес потрібно тримати в постійній напрузі. Щоб накачати прес за тиждень, займатися потрібно активно, викладатися на всі сто, якщо ви дійсно хочете досягти гідного результату.