Як накачати плечі.

Людина, що стежить за своїм фізичним здоров'ям і зовнішнім виглядом, приділяє значну увагу накачиванию плечового пояса. Щоб сформувати красиві плечі, необхідно не менше 3 разів на тиждень робити певні вправи. Для виконання рекомендованого нижче комплексу вам знадобляться гантелі вагою від 0,5 кг.

Інструкція
1

Встаньте прямо, руки з гантелями розведіть в сторони. Робіть обертальні рухи обома руками за годинниковою стрілкою, потім проти. Починайте робити круги з маленькою амплітуди, поступово її збільшуйте, потім знову зменшуйте.

2

Витягніть руки на рівні грудей. На вдиху розведіть руки в сторони, з видихом знову зведіть разом. Зробіть 20 повторень вправи.

3

Витягніть руки вздовж тіла. З видихом зігніть лікті і притягніть гантелі до плечей. На вдиху знову розігніть руки. Повторіть вправу 20 разів.

4

Помістіть долоні з гантелями на рівні плечей. На вдиху випрямити руки вгору, з видихом знову зігніть їх. З наступним вдихом розведіть руки в сторони, розташувавши їх паралельно підлозі. Комбінуйте руху по 20 разів кожне.

5

Витягніть руки над головою. З видихом опустіть їх в сторони, щоб вони були паралельно підлозі. На вдиху знову підніміть руки вгору. Повторіть вправу 20 разів.

6

Зігніть руки в ліктях, притисніть долоні з гантелями до грудей. З видихом витягніть перед собою ліву руку, на вдиху поверніть її на місце. З видихом винесіть вперед праву руку. Повторіть вправу не менше 15 разів кожною рукою.

7

Встаньте прямо, ноги розведіть на ширину плечей. З видихом зігніть в області тазостегнових суглобів, руки поставте перед собою так, щоб передпліччя виявилися перпендикулярні до підлоги. Вага тіла перенесіть на руки, ноги розведіть ще ширше. З видихом зігніть руки в ліктях, на вдиху випрямити їх. Зробіть не менше 20 подібних віджимань. Потім зведіть ноги разом, на вдиху через округленої спину підійміть корпус вгору.

8

Встаньте лицем до стіни, ліву руку заведіть за спину, правою рукою упріться в поверхню. Робіть віджимання правою рукою: з видихом згинайте лікоть, на вдиху повністю розгинайте. Зробіть не менше 20 віджимань, потім повторіть вправу лівою рукою.