Як зробити перила для фінгерборда. Як зробити горбаті перила.

фінгербординг - новий захоплюючий міні-спорт, який знайшов кумирів на всій планеті. Російська молодь не відстає і теж поступово підключається до цій розвазі. Фінгерборд - це хороший спосіб не тільки скоротати час, а й розвинути спритність своїх рук. І до речі, це відмінна розминка для музикантів. Якщо ви вирішили присвятити кілька годин свого вільного часу цьому заняттю, крім самого борда вам знадобляться перила та інші трюкові гаджети. Ось як їх можна зробити.
Вам знадобиться
  • багато лінійок та інших непотрібних речей.
Інструкція
1
Підготуйте основу для майбутнього трюкового "містечка" і поручнів в тому числі. Підійде яка-небудь міцна картонка або пластиковий лист. Найкраще ж, якщо ви придбаєте лист фанери. Він надійний, міцний і до нього можна прикріпити і зафіксувати на ньому будь трюкової агрегат.
2
Підберіть матеріал для перил. Не використовуєте залізо та інші "небезпечні" матеріали. Під час трюків, особливо на перших порах, ви погано контролюєте свої руки і свій борд. Якщо деталі будуть металеві або з гострими краями, ви можете порізатися або пошкодити свою дошку. У будь-якому випадку це неприємно.
3
Купіть декілька лінійок з пластику. Мабуть, це найкращий матеріал для початківців. Дерев'яні лінійки теж підійдуть, однак при активній практиці можна занозить руку.
4
Визначте довжину перил. У теорії вам необхідні перила різної довжини і висоти для відпрацювання різних трюків і виконання одних і тих же рухів різної складності. Тому чим більше ви можете дозволити собі використовувати вільного місця, тим краще. Вам цілком буде достатньо 3-5 перил довжиною від 8 до 20 см.
5
Приклейте несучі невеликі шматочки до фанерці. Зверху на отримані балки приклейте лінейку- перила . Щоб кути лінійки були плавними, візьміть запальничку і трохи подправьте краю. Поки пластик ще не застиг, акуратно загніть краю так, як вам зручно.
6
Таким же чином зробіть кілька перил вищими, скачуються і навпаки, підносяться. Пам'ятайте, що певного зразка немає, і ви вправі творити все, що завгодно. Спробуйте плавити лінійки у вигляді півкола (для відпрацювання динамічних трюків) або зробіть з них кілька рамп для простих, але ефектних трюків у вільному польоті.
Корисна порада
Майте завжди вдома пару запасних лінійок на випадок заміни зламаних деталей. А при активних тренуваннях вони будуть ламатися, так що будьте готові до цього.