Як дізнатися рік виробництва автомобіля. дізнатися дату виробництва рено по вин коду.

Якщо ви зібралися купувати автомобіль з пробігом, одним з найважливіших чинників вибору є рік виробництва автомобіля. Однак далеко не завжди колишній власник авто при розміщенні оголошення про продаж вказує достовірний рік випуску машини. Щоб дізнатися напевно, вам буде потрібно отримати VIN-код вподобаного автомобіля.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
  • - vin-код автомобіля
Інструкція
1
Якщо автовласник не може надати вам фотографію з VIN-кодом автомобіля, ви можете зробити це самостійно при огляді. Код зазвичай розташований на кузові під капотом і на стійці дверей водія, іноді під килимком в салоні. Отримавши VIN-код, приступаємо до наступного кроку.
2
VIN-код складається з 17 знаків (цифри і літери) .Заходім на http://vinformer.su/ru/ident/vin/decode.phpПравильно вводимо все знаки коду, плюс текст з картинки (захист від роботів ), подтверждаем.Сістема може видати список марок і заводів, виберіть той пункт, який відповідає даним перевіряється автомобіля.
3
На наступній сторінці з'явиться вся інформація, розшифрована з наданого VIN-кода.Інтересующая вас графа - модельний рік. Якщо нижче є блок «альтернативна розшифровка», в ньому буде поле «дата виробництва», ці два поля ідентичні.
Зверніть увагу
Інформація в базах VIN-кодів не завжди достовірна, особливо якщо ви хочете перевірити авто на предмет списань, серйозних аварій, викрадення або банківських заборгованостей. Для отримання актуальної інформації звертайтесь до експертів-криміналістам.
Корисна порада
Крім дати виробництва, в VIN-коді зашифрована інформація про заводі-виробнику, комплектації, параметрах двигуна і ін. Крім того, за допомогою VIN-коду можна «пробити» автомобіль на предмет кримінальної історії. Проте це краще робити іншим способом: пригнати машину на будь-який пост ГИБДД і попросити співробітника перевірити на угон.