Як навчитися малювати символами. Як навчиться малювати квіточки pyfrfvb.

В інтернеті ми постійно бачимо красиві картинки з букв і символів. Всілякі силуети, що складаються з знаків питання або точок, виглядають дуже здорово. Насправді, з таким завданням може впоратися не тільки художник, але і будь-який бажаючий. Для цього лише потрібно запам'ятати кілька нескладних інструкцій.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви хочете намалювати. Наприклад, сердечко.
2
Використовуючи прогалини і вибраний символ побудуйте грубий контур для передбачуваного зображення. Краще всього використовувати для цього символи в нижньому реєстрі ($, @, цифри або букви). Залиште достатньо місця навколо контуру, щоб потім додати тіні і рамку.
3
Тепер потрібно попрацювати над створеним контуром, зробити його більш згладженим, щоб в картинці впізнавалось, що власне, на ній намальовано. Для цього слід вибрати невеликі символи (зірочки, точки або будь-які інші, головне, щоб вони були менші за розміром, ніж символи, використані для грубого контура) і "обвести" ними малюнок, поки потрібні частини не набудуть бажану форму. Тобто потрібно домагатися того, щоб, наприклад, верх сердечка почав скидатися на два гладких півкола.
4
Після того, як контур готовий, приступаємо до заливання. В такому малюнку так само можна передати об'єм. Робиться це за допомогою більш світлих ділянок і темніших ділянок. Світлий ділянку оставляется там, де на предмет нібито падає світло. В сердечках, наприклад, стандартно залишають невеликий простір вгорі правого півкола. Отже, спочатку працюємо над темними частинами. Підбираємо символи підходящого розміру таким чином, щоб заповнити потрібний простір усередині контура. Передбачуваний відблиск при цьому обходимо стороною.
5
Блик можна заповнити символами меншого розміру (ділянка буде виглядати "прозорішим", ніж решта картинка) або ж просто залишити білим.
6
Останній штрих - контур для самого малюнка. Для цього краще всього використовувати символи типу тире. Так, наприклад, якщо справа окреслити сердечко такими символами (повторюючи малюнком форму його контуру), це буде виглядати як тінь, що додасть малюнку ще більше обсягу. Так от просто можна створювати дуже цікаві картинки.