Як підібрати прикрасу до сукні. Прикраси до суконь.

Сукня вважається одягом, максимально підкреслює жіночність. Одягнувши його, легко приховати власні недоліки і відчути себе справжньою жінкою. А поєднання красивого сукні та грамотно підібраного прикраси до нього створить закінчений, гармонійний образ.
Вам знадобиться
  • плаття, різні прикраси, дзеркало.
Інструкція
1
Виберіть певне плаття. Підбираючи до нього аксесуар або прикраса , перш за все, визначте, яким буде стиль ансамблю, який ви хотіли б отримати. Ділове і повсякденне плаття цілком можуть перетворитися за допомогою прикрас і стати основою вечірнього туалету. Якщо плаття суто вечірній або коктейльне, то дуже важливо не перевантажити його аксесуарами і прикрасами, що додає наряду химерність і часто виглядає позбавленим смаку.
2
Огляньте плаття на наявність в його крої декоративних елементів, які самі по собі можуть служити прикраса м у вашому вбранні. Такими елементами вважають складний крій горловини, з включенням бантів, драпіровок в області шиї, гофрованого, мереживного або просто дуже пишного коміра. Сюди також відносяться вишивка, квіти, камені на ліфі. Дуже блискучі сукні, сукні з використанням великої кількості буф, рюш і оборок. До суконь з подібними декоративними елементами ніякі додаткові прикраси не потрібні.
3
Зверніть увагу на виріз сукні. Класичним варіантом можна вважати дублювання контуром висить на шиї прикраси вирізу сукні. До V-образним вирізу підійдуть ланцюжки з кулоном різної довжини, кольє трикутної форми при досить широкому вирізі сукні. Якщо кут вирізу досить великий або О-подібний, то добре виглядати будуть буси, круглі ланцюги і кольє. У більшості випадків кольє доречно тоді, коли виріз сукні досить глибокий, або це плаття-бюстьє. Американська пройма, довга човник, каре не вимагають додаткових акцентів, тому якщо вам дуже хочеться прикрасити ще якось свою шию, то це можуть бути лише довгі, нижче лінії сонячного сплетення, вільно висячі кулони.
4
Погляньте на матеріал, з якого зшито плаття. Чим тонше тканина і повітряні плаття, тим легше і витонченіше повинно бути прикраса до нього. Любителі масивних прикрас можуть прикрасити ними вуха і зап'ястя, якщо надіто легке плаття. Щільні вовняні сукні мінімалістського крою також допускають поєднання з досить великими прикрасами.
5
Не забудьте про сполучуваність матеріалів. Якщо в тканині сукні присутня металева нитка, то колір металу на прикрасі повинен відповідати їй за кольором. Якщо ви використовуєте золото, то в ваших прикрасах не повинно бути срібла або платини. Та ж закономірність відноситься до будь-якого дорогоцінному металу. Якщо основою прикраси є стрічка, то її колір повинен перегукуватися з відтінком сукні. Якщо руки оголені, то їх можна прикрасити браслетом з східного матеріалу. Біжутерія також краще виглядає єдиним комплектом.
6
Пошукайте в своєму гардеробі різні шийні хустки. При їх вмілому використанні всі вони можуть служити чудовим прикраса м платтю .
Зверніть увагу
Чим старше жінка, тим менша кількість прикрас вона може собі дозволити одягнути одночасно.
Корисна порада
Краще керівництво у виборі прикрас - почуття міри.